20.09.2021 - 21:01

beIN Manşet Hafta İçin Her Gün beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1’de

beIN Sports’un sevilen programı beIN Manşet, hafta içi her gün saat 11.00’de beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarında sporseverlerle buluşuyor. Murat Caner’in sunumu, Uğur Meleke’nin yorumlarıyla hafta içi her gün futbol dünyasından önemli gelişmeleri beIN Manşet programında bulabilirsiniz.

Spor gazetelerinden manşetlerin derlendiği programların sayısı her geçen gün biraz daha artıyor. Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol’un imza attığı Spor Servisi programıyla başlayan serüven farklı kanallara da sirayet etti. Bunun en başarılı örneklerinden biri beIN Sports Haber ekranlarında futbolseverlerle buluşuyor. Murat Caner ve Uğur Meleke, hafta içi her gün saat 11.00’de beIN Manşet programıyla futbolseverlerin karşısına çıkıyor.

Yeni Sezonda Program Tekrarları Youtube’da


Geçtiğimiz yıllarda beIN Manşet programı beIN Sports HD 1 ekranlarında yayınlanıyor ve program tekrarları Youtube’a düzenli olarak konulmuyordu. Yeni sezonla birlikte beIN Manşet programı beIN Sports HD 1 ile birlikte beIN Sports Haber ekranlarında futbolseverlerle buluşuyor ve program tekrarları beIN Sports Youtube kanalına koyuluyor.

Ekranların sevilen programı beIN Manşet’i hafta içi her gün 11.00’de beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Murat Caner Kimdir?


NTV Spor’da 7/10 programını sunarak spor medyasında dikkat çeken Murat Caner, NTV Spor kapandıktan sonra NTV’de haber bölümüne geçmişti. Burada 1 yıl çalışan Caner, daha sonra beIN Sports’a transfer oldu. Kanalın program müdürü olan Caner, önce Mehmet Demirkol ile daha sonra da Uğur Meleke ile beIN Manşet programına imza atmayı sürdürüyor.

Uğur Meleke Kimdir?


1979 yılında doğdu. Spor yazarlığına 2005 yılında, Milliyet gazetesinde başladı. Daha önce NTV, Star ve Habertürk televizyonlarında spor yorumculuğu yaptı. Hürriyet'te yazarlığa devam eden Meleke, bunun yanı sıra TRT Türk'te birçok programa konuk olmuştu. Daha sonrasında S Sport’ta Premier Lig maçlarını yorumlayan Meleke, 2 sezondur beIN Sports’ta futbolseverlerin karşısına çıkıyor.

Diğer Haberler

Futbolun Şehirleri Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Futbolun Şehirleri, her Perşembe beIN Sports HD 1 ekranlarında futbolseverlerle buluşturuyor. Bir belgesel edasıyla hazırlanan programın sunucusu ise Barbaros Çıdal.

Lig Merkezi Her Hafta Sonu beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un liglerdeki son durumun mercek altına alındığı programı Lig Merkezi, her hafta sonu futbolseverlerle buluşuyor. Hafta sonları 13.00’te Burak Ölmez’in sunumu Olcay Çakır ve Tunç Kayacı’nın yorumlarıyla futbolseverlerin karşısına çıkan Lig Merkezi programını beIN Sports Haber ekranlarından izleyebilirsiniz.

Final Her Salı beIN Sports HD 1’de
Süper Lig’de geride kalan haftanın değerlendirildiği Final programı, her Salı günü 22.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Ali Okancı’nın sunduğu Tolga Zengin ve Ali Gültiken’in yorumlarıyla renk kattığı Final’i beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz.

Spor Gazetesi Hafta İçi Her Gün 11.00’de Tivibu Spor’da
Tivibu Spor’un sevilen programı Spor Gazetesi, hafta içi her gün 11.00’de futbolseverlerle buluşuyor. Erkut Öztürk ve Altan Tanrıkulu’nun yer aldığı programı, Tivibu Spor ekranlarından şifresiz olarak izleyebilirsiniz.

Kuşak Çatışması Her Çarşamba 21.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Kuşak Çatışması, her Çarşamba 21.00’de izleyicilerle buluşuyor. Mert Yüksektepe, Raşit Altun ve Tunç Kayacı’nın Süper Lig maçlarını mercek altına aldığı programı beIN Sports aboneleri naklen izleyebilirler.

Kaleci ve Golcü Her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un ilgi çekici programlarından biri olma yolunda ilerleyen Kaleci ve Golcü, her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Süper Lig’de kurtarışları Tolga Zengin’in, golleri ise Ali Gültiken’in yorumladığı Kaleci ve Golcü programını, beIN Sports HD 1 ve beIN Connect üzerinden izleyebilirsiniz.

Önder Özen ve Emre Özcan Socrates Dergi’de Türk Futbolunun Sorunlarına Değinecek
Socrates Dergi, Youtube’da özel bir seriye başlayacağını duyurdu. Her Cuma günü Önder Özen ve Emre Özcan, 8 bölümlük mini seride Socrates Dergi Youtube abonelerinin karşısına çıkacak.

Muhabir Masası Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un 2021/22 sezonuyla birlikte imza atmaya başladığı programlardan Muhabir Masası, her Perşembe 20.00 beIN Sports HD 1’de. Hafta içi Süper Lig maçlarının olmadığı haftalarda beIN Sports’un başarılı muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri derlediği Muhabir Masası programını, beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

beIN Manşet Hafta İçin Her Gün beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı beIN Manşet, hafta içi her gün saat 11.00’de beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarında sporseverlerle buluşuyor. Murat Caner’in sunumu, Uğur Meleke’nin yorumlarıyla hafta içi her gün futbol dünyasından önemli gelişmeleri beIN Manşet programında bulabilirsiniz.

beIN Tenis Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un yeni programlarından beIN Tenis, yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başladı. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu beIN Tenis programını, her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından izleyebilirsiniz.