05.10.2021 - 13:13

Futbolun Şehirleri Her Perşembe beIN Sports HD 1’de

beIN Sports’un sevilen programı Futbolun Şehirleri, her Perşembe beIN Sports HD 1 ekranlarında futbolseverlerle buluşturuyor. Bir belgesel edasıyla hazırlanan programın sunucusu ise Barbaros Çıdal.

beIN Sports’un başarılı programlarından Futbolun Şehirleri, pandemi arasının ardından yeni sezonda ekranlara geri döndü. Geçtiğimiz sezonlarda Nazlı Canyurt’un imza attığı program, Canyurt’un beIN Sports’tan ayrılmasının ardından Barbaros Çıdal önderliğinde devam ediyor. Her Perşembe günü 19.00’da beIN Sports HD 1 ekranlarından başarılı programı izleyebilirsiniz.

Takımların Hikayeleri Anlatılıyor


Türkiye’nin dört bir yanının gezildiği programda şehrin tanıtımının yanında kulüplerin tanıtımı, şehrin gastronomisi ve daha birçok özellik mercek altına alınıyor. Sadece Süper Lig özelinde değil TFF 1''inci Lig, TFF 2'nci Lig ve TFF 3'üncü Lig takımlarının yer aldığı şehirlere yolculuk yaptıran Futbolun Şehirleri, yeni sezondaki yolculuğuna Beyoğlu ile başladı. Karaman, Lüleburgaz ve daha birçok il ve ilçenin gezildiği Futbolun Şehirleri, beIN Sports tarafından şu şekilde tanımlanıyor:

Türkiye'nin birçok ilini gezerek, futbola olan sevginin ve futbol takımlarının hikayelerinin anlatıldığı "Futbolun Şehirleri" programı sizlerle.

Barbaros Çıdal Kimdir?


Barbaros Çıdal 1968 İstanbul-Beşiktaş'ta doğdu. Lise öğrenimini Beşiktaş Atatürk Lisesi'nde yaptı. Lisanslı olarak basketbol ve futbol oynadı.

1994 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon, Sinema bölümünü bitirdi.

TRT Spor Spikerliği sınavına girerek ön kursa katılmaya hak kazandı ve kursu başarıyla bitirdi.

ATV, Olay TV, NTV, TRT'de spor spikerliği, Habertürk ve Kanaltürk'te spor müdürlüğü görevlerinde bulundu. Cine5 spor müdürlüğü görevini yürütürken Lig TV ve A Haber, Tv 8 ve SSport gibi farklı kanallarda futbol, basketbol, voleybol ve tenis branşlarında canlı yayın anlatımı yaptı ve Dialog Anlatım İletişim'de Spor Spikerliği dersleri verdi.

Şubat 2018'den bu yana daha önce 9 sene dışarıdan çalıştığı Bein Sports kanalında spiker olarak tam zamanlı çalışmaya başladı.

Ayrıca hobi olarak başladığı blog yazarlığında kendisine ait neredeneyemeli.net isimli yeme-içme sitesi bulunmaktadır.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Spor Yönetimi bölümünü ikinci üniversite olarak bitirdi. Yeni sezonda yine beIN Sports ekranlarında olan Çıdal, Futbolun Şehirleri programıyla Türkiye’nin dört bir yanına ziyaretlerde bulunuyor.

Diğer Haberler

Futbolun Şehirleri Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Futbolun Şehirleri, her Perşembe beIN Sports HD 1 ekranlarında futbolseverlerle buluşturuyor. Bir belgesel edasıyla hazırlanan programın sunucusu ise Barbaros Çıdal.

Lig Merkezi Her Hafta Sonu beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un liglerdeki son durumun mercek altına alındığı programı Lig Merkezi, her hafta sonu futbolseverlerle buluşuyor. Hafta sonları 13.00’te Burak Ölmez’in sunumu Olcay Çakır ve Tunç Kayacı’nın yorumlarıyla futbolseverlerin karşısına çıkan Lig Merkezi programını beIN Sports Haber ekranlarından izleyebilirsiniz.

Final Her Salı beIN Sports HD 1’de
Süper Lig’de geride kalan haftanın değerlendirildiği Final programı, her Salı günü 22.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Ali Okancı’nın sunduğu Tolga Zengin ve Ali Gültiken’in yorumlarıyla renk kattığı Final’i beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz.

Spor Gazetesi Hafta İçi Her Gün 11.00’de Tivibu Spor’da
Tivibu Spor’un sevilen programı Spor Gazetesi, hafta içi her gün 11.00’de futbolseverlerle buluşuyor. Erkut Öztürk ve Altan Tanrıkulu’nun yer aldığı programı, Tivibu Spor ekranlarından şifresiz olarak izleyebilirsiniz.

Kuşak Çatışması Her Çarşamba 21.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Kuşak Çatışması, her Çarşamba 21.00’de izleyicilerle buluşuyor. Mert Yüksektepe, Raşit Altun ve Tunç Kayacı’nın Süper Lig maçlarını mercek altına aldığı programı beIN Sports aboneleri naklen izleyebilirler.

Kaleci ve Golcü Her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un ilgi çekici programlarından biri olma yolunda ilerleyen Kaleci ve Golcü, her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Süper Lig’de kurtarışları Tolga Zengin’in, golleri ise Ali Gültiken’in yorumladığı Kaleci ve Golcü programını, beIN Sports HD 1 ve beIN Connect üzerinden izleyebilirsiniz.

Önder Özen ve Emre Özcan Socrates Dergi’de Türk Futbolunun Sorunlarına Değinecek
Socrates Dergi, Youtube’da özel bir seriye başlayacağını duyurdu. Her Cuma günü Önder Özen ve Emre Özcan, 8 bölümlük mini seride Socrates Dergi Youtube abonelerinin karşısına çıkacak.

Muhabir Masası Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un 2021/22 sezonuyla birlikte imza atmaya başladığı programlardan Muhabir Masası, her Perşembe 20.00 beIN Sports HD 1’de. Hafta içi Süper Lig maçlarının olmadığı haftalarda beIN Sports’un başarılı muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri derlediği Muhabir Masası programını, beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

beIN Manşet Hafta İçin Her Gün beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı beIN Manşet, hafta içi her gün saat 11.00’de beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarında sporseverlerle buluşuyor. Murat Caner’in sunumu, Uğur Meleke’nin yorumlarıyla hafta içi her gün futbol dünyasından önemli gelişmeleri beIN Manşet programında bulabilirsiniz.

beIN Tenis Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un yeni programlarından beIN Tenis, yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başladı. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu beIN Tenis programını, her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından izleyebilirsiniz.