20.10.2020 | Salı
Bein Sports Max 1
Keçiörengücü
Keçiörengücü
13:30
20.10.2020
Bandırmaspor
Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
E.Rybakina
E.Rybakina
14:30
20.10.2020
D.Kasatkina
D.Kasatkina
WTA Ostrava
Bein Sports beIN Connect
S.Zhang
S.Zhang
16:30
20.10.2020
K.Muchova
K.Muchova
WTA Ostrava
Bein Sports Max 1
Eskişehirspor
Eskişehirspor
19:00
20.10.2020
Samsunspor
Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
K.Siniakova
K.Siniakova
19:00
20.10.2020
C.Gauff
C.Gauff
WTA Ostrava
Bein Sports 2
Dinamo Kiev
Dinamo Kiev
19:55
20.10.2020
Juventus
Juventus
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 3
Zenit
Zenit
19:55
20.10.2020
Club Brugge
Club Brugge
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Norwich City
Norwich City
21:45
20.10.2020
Birmingham
Birmingham
İngiltere Championship
Bein Sports 3
Barcelona
Barcelona
22:00
20.10.2020
Ferencvaros
Ferencvaros
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 4
Chelsea
Chelsea
22:00
20.10.2020
Sevilla
Sevilla
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 1
Lazio
Lazio
22:00
20.10.2020
B.Dortmund
B.Dortmund
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
Leipzig
Leipzig
22:00
20.10.2020
Başakşehir
Başakşehir
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
Paris Saint Germain
Paris Saint Germain
22:00
20.10.2020
Manchester United
Manchester United
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 2
Rennes
Rennes
22:00
20.10.2020
Krasnodar
Krasnodar
UEFA Şampiyonlar Ligi
21.10.2020 | Çarşamba
Bein Sports 4
A.Anisimova
A.Anisimova
13:00
21.10.2020
E.Mertens
E.Mertens
WTA Ostrava
Bein Sports Max 1
Giresunspor
Giresunspor
13:30
21.10.2020
Adanaspor
Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 4
V.Azarenka
V.Azarenka
15:00
21.10.2020
B.Krejcikova
B.Krejcikova
WTA Ostrava
Bein Sports Max 1
Adana Demirspor
Adana Demirspor
16:00
21.10.2020
Ümraniyespor
Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 4
J.Ostapenko
J.Ostapenko
17:00
21.10.2020
P.Martic
P.Martic
WTA Ostrava
Bein Sports Max 1
Altınordu
Altınordu
19:00
21.10.2020
Altay
Altay
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
Balıkesirspor
Balıkesirspor
19:00
21.10.2020
Boluspor
Boluspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
E.Svitolina
E.Svitolina
19:00
21.10.2020
M.Sakkari
M.Sakkari
WTA Ostrava
Bein Sports 1
Real Madrid
Real Madrid
19:55
21.10.2020
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
Salzburg
Salzburg
19:55
21.10.2020
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
A.Kontaveit
A.Kontaveit
21:00
21.10.2020
S.S.Tormo
S.S.Tormo
WTA Ostrava
Bein Sports beIN Connect
Sheffield W.
Sheffield W.
21:45
21.10.2020
Brentford
Brentford
İngiltere Championship
Bein Sports 3
Manchester City
Manchester City
22:00
21.10.2020
Porto
Porto
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 1
Midtjylland
Midtjylland
22:00
21.10.2020
Atalanta
Atalanta
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 2
Olympiacos
Olympiacos
22:00
21.10.2020
Marsilya
Marsilya
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 4
Inter
Inter
22:00
21.10.2020
Monchenglabach
Monchenglabach
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
Bayern Münih
Bayern Münih
22:00
21.10.2020
Atletico Madrid
Atletico Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
Ajax
Ajax
22:00
21.10.2020
Liverpool
Liverpool
UEFA Şampiyonlar Ligi
22.10.2020 | Perşembe
Bein Sports Max 1
Tuzlaspor
Tuzlaspor
13:30
22.10.2020
Ankaraspor
Ankaraspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
İstanbulspor
İstanbulspor
16:00
22.10.2020
Akhisarspor
Akhisarspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
Menemenspor
Menemenspor
19:00
22.10.2020
Bursaspor
Bursaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
Young Boys
Young Boys
19:55
22.10.2020
AS Roma
AS Roma
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
PAOK
PAOK
19:55
22.10.2020
Omonia
Omonia
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Rijeka
Rijeka
19:55
22.10.2020
Real Sociedad
Real Sociedad
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Rapid Wien
Rapid Wien
19:55
22.10.2020
Arsenal
Arsenal
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
PSV
PSV
19:55
22.10.2020
Granada
Granada
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Standard Liege
Standard Liege
19:55
22.10.2020
Rangers
Rangers
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Napoli
Napoli
19:55
22.10.2020
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
19:55
22.10.2020
Slavia Prag
Slavia Prag
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Dundalk
Dundalk
19:55
22.10.2020
Molde
Molde
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
CSKA Sofya
CSKA Sofya
19:55
22.10.2020
Cluj
Cluj
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
B.Leverkusen
B.Leverkusen
19:55
22.10.2020
Nice
Nice
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Lech Poznan
Lech Poznan
19:55
22.10.2020
Benfica
Benfica
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Zalgiris Kaunas
Zalgiris Kaunas
20:00
22.10.2020
Valencia Basket
Valencia Basket
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Panathinaikos
Panathinaikos
21:00
22.10.2020
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Kızılyıldız
Kızılyıldız
21:45
22.10.2020
CSKA Moskova
CSKA Moskova
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
M.Tel Aviv
M.Tel Aviv
22:00
22.10.2020
Karabağ
Karabağ
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Wolfsberg
Wolfsberg
22:00
22.10.2020
CSKA Moskova
CSKA Moskova
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 1
Villarreal
Villarreal
22:00
22.10.2020
Sivasspor
Sivasspor
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Tottenham
Tottenham
22:00
22.10.2020
LASK
LASK
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Slovan Liberec
Slovan Liberec
22:00
22.10.2020
KAA Gent
KAA Gent
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Sparta Prag
Sparta Prag
22:00
22.10.2020
Lille
Lille
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Ludogorets
Ludogorets
22:00
22.10.2020
Antwerp
Antwerp
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Leicester City
Leicester City
22:00
22.10.2020
Zory Luhansk
Zory Luhansk
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Hoffenheim
Hoffenheim
22:00
22.10.2020
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
22:00
22.10.2020
Feyenoord
Feyenoord
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Celtic
Celtic
22:00
22.10.2020
AC Milan
AC Milan
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Braga
Braga
22:00
22.10.2020
AEK Athens
AEK Athens
UEFA Avrupa Ligi
23.10.2020 | Cuma
Bein Sports beIN Connect
Khimki Moskova
Khimki Moskova
20:00
23.10.2020
Maccabi Fox
Maccabi Fox
THY Euroleague
Bein Sports 1
Kasımpaşa
Kasımpaşa
20:00
23.10.2020
Göztepe
Göztepe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Bayern Münih
Bayern Münih
21:30
23.10.2020
Olympiakos
Olympiakos
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Sassuolo
Sassuolo
21:45
23.10.2020
Torino
Torino
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Barcelona
Barcelona
22:00
23.10.2020
Real Madrid
Real Madrid
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Rennes
Rennes
22:00
23.10.2020
Angers
Angers
Fransa Ligue 1
24.10.2020 | Cumartesi
Bein Sports Max 1
Ümraniyespor
Ümraniyespor
13:30
24.10.2020
Altınordu
Altınordu
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
Atalanta
Atalanta
16:00
24.10.2020
Sampdoria
Sampdoria
İtalya Serie A
Bein Sports 1
Gaziantep FK
Gaziantep FK
16:00
24.10.2020
Konyaspor
Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Lorient
Lorient
18:00
24.10.2020
Marsilya
Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Genoa
Genoa
19:00
24.10.2020
Inter
Inter
İtalya Serie A
Bein Sports Max 1
Samsunspor
Samsunspor
19:00
24.10.2020
Keçiörengücü
Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
19:00
24.10.2020
Galatasaray
Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
M.Başakşehir
M.Başakşehir
19:00
24.10.2020
Antalyaspor
Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Lazio
Lazio
21:45
24.10.2020
Bologna
Bologna
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
PSG
PSG
22:00
24.10.2020
JDA Dijon
JDA Dijon
Fransa Ligue 1
25.10.2020 | Pazar
Bein Sports Max 2
Ankaraspor
Ankaraspor
13:30
25.10.2020
Balıkesirspor
Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
Bandırmaspor
Bandırmaspor
13:30
25.10.2020
Adana Demirspor
Adana Demirspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Y.Malatyaspor
Y.Malatyaspor
13:30
25.10.2020
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Cagliari
Cagliari
14:30
25.10.2020
Crotone
Crotone
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Lens
Lens
15:00
25.10.2020
Nantes
Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1
Adanaspor
Adanaspor
16:00
25.10.2020
Tuzlaspor
Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
İstanbulspor
İstanbulspor
16:00
25.10.2020
Eskişehirspor
Eskişehirspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 2
Alanyaspor
Alanyaspor
16:00
25.10.2020
Karagümrük
Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Parma
Parma
17:00
25.10.2020
Spezia
Spezia
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Benevento
Benevento
17:00
25.10.2020
Napoli
Napoli
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Montpellier
Montpellier
17:00
25.10.2020
Reims
Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Metz
Metz
17:00
25.10.2020
St. Etienne
St. Etienne
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Brest
Brest
17:00
25.10.2020
Strasbourg
Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Bordeaux
Bordeaux
17:00
25.10.2020
Nimes
Nimes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Nice
Nice
19:00
25.10.2020
Lille
Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1
Altay
Altay
19:00
25.10.2020
Giresunspor
Giresunspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Fenerbahçe
Fenerbahçe
19:00
25.10.2020
Trabzonspor
Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Fiorentina
Fiorentina
20:00
25.10.2020
Udinese
Udinese
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Juventus
Juventus
22:45
25.10.2020
Verona
Verona
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Lyon
Lyon
23:00
25.10.2020
Monaco
Monaco
Fransa Ligue 1
26.10.2020 | Pazartesi
Bein Sports Max 1
Akhisarspor
Akhisarspor
19:00
26.10.2020
Bursaspor
Bursaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2
Boluspor
Boluspor
19:00
26.10.2020
Menemenspor
Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Denizlispor
Denizlispor
20:00
26.10.2020
Beşiktaş
Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Sivasspor
Sivasspor
20:00
26.10.2020
Ç.Rizespor
Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
AC Milan
AC Milan
22:45
26.10.2020
AS Roma
AS Roma
İtalya Serie A
27.10.2020 | Salı
Bein Sports beIN Connect
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
20:55
27.10.2020
Bayern Münih
Bayern Münih
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
20:55
27.10.2020
Inter
Inter
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Porto
Porto
23:00
27.10.2020
Olympiacos
Olympiacos
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Monchengladbach
Monchengladbach
23:00
27.10.2020
Real Madrid
Real Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Marsilya
Marsilya
23:00
27.10.2020
Manchester City
Manchester City
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Liverpool
Liverpool
23:00
27.10.2020
Midtjylland
Midtjylland
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Atletico Madrid
Atletico Madrid
23:00
27.10.2020
Salzburg
Salzburg
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Atalanta
Atalanta
23:00
27.10.2020
Ajax
Ajax
UEFA Şampiyonlar Ligi
28.10.2020 | Çarşamba
Bein Sports beIN Connect
Krasnodar
Krasnodar
20:55
28.10.2020
Chelsea
Chelsea
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
Başakşehir
Başakşehir
20:55
28.10.2020
Paris Saint Germain
Paris Saint Germain
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
B.Dortmund
B.Dortmund
23:00
28.10.2020
Zenit
Zenit
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Club Brugge
Club Brugge
23:00
28.10.2020
Lazio
Lazio
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Ferencvaros
Ferencvaros
23:00
28.10.2020
Dinamo Kiev
Dinamo Kiev
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Juventus
Juventus
23:00
28.10.2020
Barcelona
Barcelona
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Manchester United
Manchester United
23:00
28.10.2020
Leipzig
Leipzig
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Sevilla
Sevilla
23:00
28.10.2020
Rennes
Rennes
UEFA Şampiyonlar Ligi
29.10.2020 | Perşembe
Bein Sports beIN Connect
CSKA Moskova
CSKA Moskova
20:00
29.10.2020
Valencia Basket
Valencia Basket
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Zenit Basket
Zenit Basket
20:00
29.10.2020
Panathinaikos
Panathinaikos
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Zory Luhansk
Zory Luhansk
20:55
29.10.2020
Braga
Braga
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 1
Sivasspor
Sivasspor
20:55
29.10.2020
M.Tel Aviv
M.Tel Aviv
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Karabağ
Karabağ
20:55
29.10.2020
Villarreal
Villarreal
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Lille
Lille
20:55
29.10.2020
Celtic
Celtic
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
LASK
LASK
20:55
29.10.2020
Ludogorets
Ludogorets
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Antwerp
Antwerp
20:55
29.10.2020
Tottenham
Tottenham
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
KAA Gent
KAA Gent
20:55
29.10.2020
Hoffenheim
Hoffenheim
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Feyenoord
Feyenoord
20:55
29.10.2020
Wolfsberg
Wolfsberg
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
CSKA Moskova
CSKA Moskova
20:55
29.10.2020
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
20:55
29.10.2020
Slovan Liberec
Slovan Liberec
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AEK Athens
AEK Athens
20:55
29.10.2020
Leicester City
Leicester City
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AC Milan
AC Milan
20:55
29.10.2020
Sparta Prag
Sparta Prag
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Maccabi Fox
Maccabi Fox
22:05
29.10.2020
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Asvel Villeurbanne
Asvel Villeurbanne
22:45
29.10.2020
Zalgiris Kaunas
Zalgiris Kaunas
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Slavia Prag
Slavia Prag
23:00
29.10.2020
B.Leverkusen
B.Leverkusen
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Real Sociedad
Real Sociedad
23:00
29.10.2020
Napoli
Napoli
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Rangers
Rangers
23:00
29.10.2020
Lech Poznan
Lech Poznan
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Omonia
Omonia
23:00
29.10.2020
PSV
PSV
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Nice
Nice
23:00
29.10.2020
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Granada
Granada
23:00
29.10.2020
PAOK
PAOK
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Molde
Molde
23:00
29.10.2020
Rapid Wien
Rapid Wien
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Cluj
Cluj
23:00
29.10.2020
Young Boys
Young Boys
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Benfica
Benfica
23:00
29.10.2020
Standard Liege
Standard Liege
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
23:00
29.10.2020
Rijeka
Rijeka
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AS Roma
AS Roma
23:00
29.10.2020
CSKA Sofya
CSKA Sofya
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Arsenal
Arsenal
23:00
29.10.2020
Dundalk
Dundalk
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Real Madrid
Real Madrid
23:00
29.10.2020
Bayern Münih
Bayern Münih
THY Euroleague
30.10.2020 | Cuma
Bein Sports Max 2
Balıkesirspor
Balıkesirspor
19:00
30.10.2020
Adanaspor
Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1
Tuzlaspor
Tuzlaspor
19:00
30.10.2020
Altay
Altay
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
Khimki Moskova
Khimki Moskova
20:00
30.10.2020
Kızılyıldız
Kızılyıldız
THY Euroleague
Bein Sports 2
Karagümrük
Karagümrük
20:00
30.10.2020
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
Trabzonspor
Trabzonspor
20:00
30.10.2020
Kasımpaşa
Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Olympiakos
Olympiakos
21:00
30.10.2020
Anadolu Efes
Anadolu Efes
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Olimpia Milano
Olimpia Milano
22:45
30.10.2020
Alba Berlin
Alba Berlin
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Marsilya
Marsilya
23:00
30.10.2020
Lens
Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Baskonia
Baskonia
23:00
30.10.2020
Barcelona
Barcelona
THY Euroleague