Lig Merkezi Her Hafta Sonu beIN Sports Haber’de
05.10.2021 - 09:46

Lig Merkezi Her Hafta Sonu beIN Sports Haber’de

beIN Sports’un liglerdeki son durumun mercek altına alındığı programı Lig Merkezi, her hafta sonu futbolseverlerle buluşuyor. Hafta sonları 13.00’te Burak Ölmez’in sunumu Olcay Çakır ve Tunç Kayacı’nın yorumlarıyla futbolseverlerin karşısına çıkan Lig Merkezi programını beIN Sports Haber ekranlarından izleyebilirsiniz.

beIN Sports, son dönemde şifresiz kanaldan yayınladığı programların sayısını arttırdı. Maçlardaki son dakika gelişmelerinin masaya yatırıldığı programlardan biri de Lig Merkezi. Her hafta sonu 13.00’te beIN Sports Haber ekranlarında izleyicilerle buluşan Lig Merkezi programında Burak Ölmez, Olcay Çakır ve Tunç Kayacı yer alıyor.

Canlı Bağlantılar, Son Dakika Gelişmeleri


Lig Merkezi programında 13.30 kuşağında oynanan mücadelenin öncesinde ve sonrasında canlı bağlantılara imza atılıyor. Takımlardan son dakika gelişmelerinin de yer aldığı programda Fransa Ligue 1 ve Bundesliga da masaya yatırılıyor. 

Burak Ölmez Kimdir?


Yaklaşık 6 yıldır Digiturk’te görev yapan Burak Ölmez, geçtiğimiz yıllarda kanalın muhabirlerinden biriydi. Birçok maçta görev alan Ölmez, son dönemde beIN Sports Haber’deki programlarda sunuculuk görevini üstleniyor.

Olcay Çakır Kimdir?


Gazeteci, yazar ve spor yorumcusu Olcay Çakır Fotomaç Gazetesi yazarlığı ve A Haber ekranlarında yorumcu olarak yer alarak sporseverlerin karşısına çıkmıştır. Geçtiğimiz yıllarda beIN Sports ekranlarına transfer olan Olcay Çakır, lig maçlarında yorumculuk görevini de üstlenmiştir. Son dönemde beIN Sports Haber’deki programlarda görev alan Olcay Çakır, Lig Merkezi programında futbolseverlerin karşısına çıkmaya devam etmektedir.

Tunç Kayacı Kimdir?


beIN Sports’un TFF 1'inci Lig yayın haklarını almasının ardından kadrosuna kattığı Tunç Kayacı, Türkiye’de TFF 1'inci Lig üzerine çalışmalar yapan en önemli isimlerden biridir. beIN Sports ekranlarında yıllarca TFF 1'inci Lig maçlarında yorumcu olarak görev yapan Kayacı, yeni sezonla birlikte beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarında farklı programlarda da görev alıyor. Kuşak Çatışması programıyla dikkat çeken Tunç Kayacı’nın yer aldığı bir diğer program Lig Merkezi’dir. İlerleyen günlerde Tunç Kayacı’nın farklı programlarda da futbolseverlerin karşısına çıkması bekleniyor.


Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
Android