28.09.2021 - 00:17

Spor Gazetesi Hafta İçi Her Gün 11.00’de Tivibu Spor’da

Tivibu Spor’un sevilen programı Spor Gazetesi, hafta içi her gün 11.00’de futbolseverlerle buluşuyor. Erkut Öztürk ve Altan Tanrıkulu’nun yer aldığı programı, Tivibu Spor ekranlarından şifresiz olarak izleyebilirsiniz.

Futbol programlarının bir bölümü son yıllarda sabah kuşağına taşındı. Özellikle Spor Servisi programının denklemden çıkmasıyla birlikte bu şekilde yayınlar yapan kanallar arttı. TRT Spor, beIN Sports Haber ve son olarak Tivibu Spor sabah programlarıyla futbolseverlerine karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün 11.00’de Tivibu Spor ekranlarından Spor Gazetesi programını şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Erkut Öztürk ve Altan Tanrıkulu’nun yer aldığı program, gazete manşetlerinden hareketle gündeme bir bakış atıyor.

Sporda Günün Öne Çıkan Gelişmeleri Spor Gazetesi’nde


Tivibu Spor’un başarılı programlarından Spor Gazetesi, hafta içi her gün futbolseverlerin karşısına çıkıyor. Spor Gazetesi’nin Tivibu Spor’daki tanıtımı ise şu şekilde:

Sporda günün öne çıkan gelişmelerini ve gazete başlıklarını Erkut Öztürk ile Altan Tanrıkulu, Spor Gazetesi'nde değerlendiriyor.

Erkut Öztürk Kimdir?


Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümü mezunudur. Üniversiteye girmeden önce mesleğe başladı. Öğrencilik yıllarında da ara vermeden Radyo ve TV’de çalıştı. Erkut Öztürk ilk olarak 1999’da Ankara’da radyocu olarak mesleğe başladı. Mavi Radyo ve Radyo Vizyon’da programlar yaptı. 2006-2010 arası Ankara Kanal A’da çalıştı. Maç anlatımı yaptı ve program sundu.  2010-2013 arası Beyaz TV’de çalıştı.  Bir yıl kadar LİG TV, ATV, TRT ve Tivibu Spor’a maç anlatımları için freelance hizmet verdi. 

Sonrasında 8 ay A Spor’da yine maç anlatımı ve program sunumu için görev yaptı. 2015 Kasım’dan itibaren Tivibu Spor’da çalışmaktadır.  Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin yanı sıra FA Cup, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1, Hollanda Ligi, Portekiz Ligi’nde önemli maçlar, finaller anlattı. Programlar sundu. 2017 itibariyle de Tivibu Spor Basketbol yayıncısı olduğu için basketbol maçlarının anlatımını da yaptı. Ayrıca 2007-2012 yılları arası önce LİG RADYO ardından da TRT’de dışarıdan hizmet ile Süper Lig maçlarının anlatımlarını yaptı.

2021 itibariyle Türk Telekom Tv/Ott İçerik ve Platform Yönetimi Direktörlüğü’ne bağlı olarak Spor Yayın Yönetimi Müdürü olarak görev yapıyor.

Altan Tanrıkulu Kimdir?


9 Eylül 1968'de İzmit'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Anadolu'nun çeşitli illerinde tamamladıktan sonra 1985 yılında İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nü kazandı. 3 yıl sonra tekrar sınavlara girerek bu kez Boğaziçi Bilgisayar Programcılığı Bölümü'ne geçti.

Boğaziçi Üniversitesi'nde okurken 1989 yılı Ağustos ayında stajyer olarak Hıncal Uluç'un genel yayın yönetmenliğini yaptığı Gelişim Spor Dergisi'ne girdi. Bu dergi kapandıktan sonra 5 yıl boyunca Spor ve Spor Dergisi'nin kurucu ortaklığını yaptı. Spor basınına bu şekilde adım atan Tanrıkulu, son dönemde Sansürsüz Futbol Youtube kanalında ve Tivibu Spor ekranlarında futbolseverlerin karşısına çıkıyor.

Diğer Haberler

Futbolun Şehirleri Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Futbolun Şehirleri, her Perşembe beIN Sports HD 1 ekranlarında futbolseverlerle buluşturuyor. Bir belgesel edasıyla hazırlanan programın sunucusu ise Barbaros Çıdal.

Lig Merkezi Her Hafta Sonu beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un liglerdeki son durumun mercek altına alındığı programı Lig Merkezi, her hafta sonu futbolseverlerle buluşuyor. Hafta sonları 13.00’te Burak Ölmez’in sunumu Olcay Çakır ve Tunç Kayacı’nın yorumlarıyla futbolseverlerin karşısına çıkan Lig Merkezi programını beIN Sports Haber ekranlarından izleyebilirsiniz.

Final Her Salı beIN Sports HD 1’de
Süper Lig’de geride kalan haftanın değerlendirildiği Final programı, her Salı günü 22.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Ali Okancı’nın sunduğu Tolga Zengin ve Ali Gültiken’in yorumlarıyla renk kattığı Final’i beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz.

Spor Gazetesi Hafta İçi Her Gün 11.00’de Tivibu Spor’da
Tivibu Spor’un sevilen programı Spor Gazetesi, hafta içi her gün 11.00’de futbolseverlerle buluşuyor. Erkut Öztürk ve Altan Tanrıkulu’nun yer aldığı programı, Tivibu Spor ekranlarından şifresiz olarak izleyebilirsiniz.

Kuşak Çatışması Her Çarşamba 21.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Kuşak Çatışması, her Çarşamba 21.00’de izleyicilerle buluşuyor. Mert Yüksektepe, Raşit Altun ve Tunç Kayacı’nın Süper Lig maçlarını mercek altına aldığı programı beIN Sports aboneleri naklen izleyebilirler.

Kaleci ve Golcü Her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un ilgi çekici programlarından biri olma yolunda ilerleyen Kaleci ve Golcü, her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Süper Lig’de kurtarışları Tolga Zengin’in, golleri ise Ali Gültiken’in yorumladığı Kaleci ve Golcü programını, beIN Sports HD 1 ve beIN Connect üzerinden izleyebilirsiniz.

Önder Özen ve Emre Özcan Socrates Dergi’de Türk Futbolunun Sorunlarına Değinecek
Socrates Dergi, Youtube’da özel bir seriye başlayacağını duyurdu. Her Cuma günü Önder Özen ve Emre Özcan, 8 bölümlük mini seride Socrates Dergi Youtube abonelerinin karşısına çıkacak.

Muhabir Masası Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un 2021/22 sezonuyla birlikte imza atmaya başladığı programlardan Muhabir Masası, her Perşembe 20.00 beIN Sports HD 1’de. Hafta içi Süper Lig maçlarının olmadığı haftalarda beIN Sports’un başarılı muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri derlediği Muhabir Masası programını, beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

beIN Manşet Hafta İçin Her Gün beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı beIN Manşet, hafta içi her gün saat 11.00’de beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarında sporseverlerle buluşuyor. Murat Caner’in sunumu, Uğur Meleke’nin yorumlarıyla hafta içi her gün futbol dünyasından önemli gelişmeleri beIN Manşet programında bulabilirsiniz.

beIN Tenis Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un yeni programlarından beIN Tenis, yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başladı. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu beIN Tenis programını, her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından izleyebilirsiniz.