Muhabir Masası Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
20.09.2021 - 18:20

Muhabir Masası Her Perşembe beIN Sports HD 1’de

beIN Sports’un 2021/22 sezonuyla birlikte imza atmaya başladığı programlardan Muhabir Masası, her Perşembe 20.00 beIN Sports HD 1’de. Hafta içi Süper Lig maçlarının olmadığı haftalarda beIN Sports’un başarılı muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri derlediği Muhabir Masası programını, beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Spor kanalları farklı içerikler ve programlarla sporseverleri memnun etmeye çalışıyor. beIN Sports da 2021/22 sezonunda başarılı muhabirlerinin yer alacağı bir programa imza atmaya karar verdi. Yeni sezonda Muhabir Masası programı, beIN Sports HD 1 ekranlarında olacak. beIN Sports muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri, eğlenceli anıları ve birçok spor olayını gündeme alacağı bu programı, her Perşembe 20.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

beIN Sports Uzman Saha Ekibi Haberleri Stüdyoya Taşıyor


Muhabirlerin eğlenceli anlarını, perde arkası gelişmeleri ve güncel haberleri stüdyoya taşıdığı Muhabir Masası programı, Perşembe günleri izleyicilerle buluşuyor. beIN Sports’un Muhabir Masası tanıtımı ise şu şekilde:

beIN SPORTS’un uzman saha ekibi ve muhabirler, geride kalan haftanın perde arkasındaki gelişmeleri, haberleri stüdyoya taşıyor. Teknik adamlar, futbolcular, hakemler kısacası oyunun tüm aktörlerinin görünmeyen performansları Muhabir Masası’nda konuşuluyor.

Muhabirlerin Yer Aldığı Programlar Artıyor


Yeni sezonda Gürler Akgün, Mert Yüksektepe, Deniz Biricik, Ünal Emin Canbay ve Murat Türker gibi beIN Sports muhabirlerinin yer alacağı Muhabir Masası programı, türünün tek örneği değil. Son dönemde muhabirlerin stüdyoda yer aldığı programların ve podcastlerin sayısı artıyor. 

Neredeyse tüm gazetelerin podcast bölümü aktif durumda. Spor gazetelerinde muhabirlerin yer aldığı programların arttığı görülüyor. Bunun yanında TRT Spor ekranlarında İleri Üçlü programı da bu konseptte yapılmış bir program. A Spor’un da Muhabir Masası isimli aynı konseptte bir programa imza attığı biliniyor. İlerleyen dönemlerde farklı spor kanallarının da bu tarz programlarla futbolseverlerin karşısına çıkması bekleniyor.

Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
Android