23.09.2021 - 23:44

Önder Özen ve Emre Özcan Socrates Dergi’de Türk Futbolunun Sorunlarına Değinecek

Socrates Dergi, Youtube’da özel bir seriye başlayacağını duyurdu. Her Cuma günü Önder Özen ve Emre Özcan, 8 bölümlük mini seride Socrates Dergi Youtube abonelerinin karşısına çıkacak.

İçeriklerinin sayısını her geçen gün arttıran ve Türkiye’de Youtube’da en iyi spor içeriğini üreten kanallardan biri olan Socrates Dergi, yeni bir programın duyurusu yaptı. Ülke futbolunun yıllardır içinde kaybolduğu konuları gündeme alacak Socrates Dergi, bu programda Önder Özen ve Emre Özcan’a yer verecek. 8 bölümden oluşacak program, her Cuma Socrates Dergi Youtube kanalında olacak. Programın adı ise “Katılmıyorum”

8 Bölümlük Mini Seri Katılmıyorum Her Cuma Socrates Youtube Kanalında


Socrates Dergi, Twitter hesabından yeni programın duyurusunu yaptı. 8 bölümlük mini seride ülke futbolunun yıllardır içinde kaybolduğu konular gündeme alınacak. Socrates Dergi’nin yaptığı paylaşım şu şekildeydi:

“Önder Özen, ülke futbolunun yıllardır içinde kaybolduğu konuları Emre Özcan ile mercek altına alıp farklı bir pencere açmaya çalışıyor. Sekiz bölümlük mini seri “Katılmıyorum!” 24 Eylül’den itibaren her Cuma, Socrates YouTube kanalında!”
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">🧐 Önder Özen, ülke futbolunun yıllardır içinde kaybolduğu konuları Emre Özcan ile mercek altına alıp farklı bir pencere açmaya çalışıyor.<br><br>❗️ Sekiz bölümlük mini seri “Katılmıyorum!” yarından itibaren her cuma, Socrates YouTube kanalında! <a href="https://t.co/N6OdjzAlTP">pic.twitter.com/N6OdjzAlTP</a></p>&mdash; Socrates (@SocratesDergi) <a href="https://twitter.com/SocratesDergi/status/1441077462247657474?ref_src=twsrc%5Etfw">September 23, 2021</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Önder Özen Kimdir?


Fenerbahçe, Beşiktaş, Göztepe ve Kasımpaşa gibi kulüplerde görev alan Önder Özen, daha sonrasında NTV’de yorumculuk yapmıştır. NTV Spor’un kapanmasının ardından Tivibu Spor’a transfer olan Önder Özen, burada dikkat çekici programlara imza atmıştır. Tivibu Spor’dan ayrıldıktan sonra beIN Sports’a transfer olan Önder Özen, yeni sezonda NTV’de görev alıyor.

Dijital platformlarda da yer alması beklenen Önder Özen, NTV’deki yorumlarının yanında her Cuma Socrates Dergi Youtube kanalında ülke futbolunun yıllardır içinde kaybolduğu konulara değinecek.

Emre Özcan Kimdir?


Socrates Dergi yazarlarından Emre Özcan, Eurosport ekranlarında Bundesliga ve Snooker anlatımlarıyla dikkat çekmişti. Daha sonrasında S Sport’ta Premier Lig maçlarında yorumculuk görevinde bulunan Özcan, zaman zaman NBA maçlarının anlatımında da görev yapıyor.

Socrates Dergi Youtube kanalında Şampiyonlar Lokali, Tardini Büfe ve İngiliz Anahtarı programlarında görev alan Özcan, Önder Özen ile birlikte her Cuma günü “Katılmıyorum” programında da boy gösterecek.

Diğer Haberler

Futbolun Şehirleri Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Futbolun Şehirleri, her Perşembe beIN Sports HD 1 ekranlarında futbolseverlerle buluşturuyor. Bir belgesel edasıyla hazırlanan programın sunucusu ise Barbaros Çıdal.

Lig Merkezi Her Hafta Sonu beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un liglerdeki son durumun mercek altına alındığı programı Lig Merkezi, her hafta sonu futbolseverlerle buluşuyor. Hafta sonları 13.00’te Burak Ölmez’in sunumu Olcay Çakır ve Tunç Kayacı’nın yorumlarıyla futbolseverlerin karşısına çıkan Lig Merkezi programını beIN Sports Haber ekranlarından izleyebilirsiniz.

Final Her Salı beIN Sports HD 1’de
Süper Lig’de geride kalan haftanın değerlendirildiği Final programı, her Salı günü 22.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Ali Okancı’nın sunduğu Tolga Zengin ve Ali Gültiken’in yorumlarıyla renk kattığı Final’i beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz.

Spor Gazetesi Hafta İçi Her Gün 11.00’de Tivibu Spor’da
Tivibu Spor’un sevilen programı Spor Gazetesi, hafta içi her gün 11.00’de futbolseverlerle buluşuyor. Erkut Öztürk ve Altan Tanrıkulu’nun yer aldığı programı, Tivibu Spor ekranlarından şifresiz olarak izleyebilirsiniz.

Kuşak Çatışması Her Çarşamba 21.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Kuşak Çatışması, her Çarşamba 21.00’de izleyicilerle buluşuyor. Mert Yüksektepe, Raşit Altun ve Tunç Kayacı’nın Süper Lig maçlarını mercek altına aldığı programı beIN Sports aboneleri naklen izleyebilirler.

Kaleci ve Golcü Her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un ilgi çekici programlarından biri olma yolunda ilerleyen Kaleci ve Golcü, her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Süper Lig’de kurtarışları Tolga Zengin’in, golleri ise Ali Gültiken’in yorumladığı Kaleci ve Golcü programını, beIN Sports HD 1 ve beIN Connect üzerinden izleyebilirsiniz.

Önder Özen ve Emre Özcan Socrates Dergi’de Türk Futbolunun Sorunlarına Değinecek
Socrates Dergi, Youtube’da özel bir seriye başlayacağını duyurdu. Her Cuma günü Önder Özen ve Emre Özcan, 8 bölümlük mini seride Socrates Dergi Youtube abonelerinin karşısına çıkacak.

Muhabir Masası Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un 2021/22 sezonuyla birlikte imza atmaya başladığı programlardan Muhabir Masası, her Perşembe 20.00 beIN Sports HD 1’de. Hafta içi Süper Lig maçlarının olmadığı haftalarda beIN Sports’un başarılı muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri derlediği Muhabir Masası programını, beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

beIN Manşet Hafta İçin Her Gün beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı beIN Manşet, hafta içi her gün saat 11.00’de beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarında sporseverlerle buluşuyor. Murat Caner’in sunumu, Uğur Meleke’nin yorumlarıyla hafta içi her gün futbol dünyasından önemli gelişmeleri beIN Manşet programında bulabilirsiniz.

beIN Tenis Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un yeni programlarından beIN Tenis, yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başladı. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu beIN Tenis programını, her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından izleyebilirsiniz.