Önder Özen ve Emre Özcan Socrates Dergi’de Türk Futbolunun Sorunlarına Değinecek
23.09.2021 - 20:44

Önder Özen ve Emre Özcan Socrates Dergi’de Türk Futbolunun Sorunlarına Değinecek

Socrates Dergi, Youtube’da özel bir seriye başlayacağını duyurdu. Her Cuma günü Önder Özen ve Emre Özcan, 8 bölümlük mini seride Socrates Dergi Youtube abonelerinin karşısına çıkacak.

İçeriklerinin sayısını her geçen gün arttıran ve Türkiye’de Youtube’da en iyi spor içeriğini üreten kanallardan biri olan Socrates Dergi, yeni bir programın duyurusu yaptı. Ülke futbolunun yıllardır içinde kaybolduğu konuları gündeme alacak Socrates Dergi, bu programda Önder Özen ve Emre Özcan’a yer verecek. 8 bölümden oluşacak program, her Cuma Socrates Dergi Youtube kanalında olacak. Programın adı ise “Katılmıyorum”

8 Bölümlük Mini Seri Katılmıyorum Her Cuma Socrates Youtube Kanalında


Socrates Dergi, Twitter hesabından yeni programın duyurusunu yaptı. 8 bölümlük mini seride ülke futbolunun yıllardır içinde kaybolduğu konular gündeme alınacak. Socrates Dergi’nin yaptığı paylaşım şu şekildeydi:

“Önder Özen, ülke futbolunun yıllardır içinde kaybolduğu konuları Emre Özcan ile mercek altına alıp farklı bir pencere açmaya çalışıyor. Sekiz bölümlük mini seri “Katılmıyorum!” 24 Eylül’den itibaren her Cuma, Socrates YouTube kanalında!”
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">🧐 Önder Özen, ülke futbolunun yıllardır içinde kaybolduğu konuları Emre Özcan ile mercek altına alıp farklı bir pencere açmaya çalışıyor.<br><br>❗️ Sekiz bölümlük mini seri “Katılmıyorum!” yarından itibaren her cuma, Socrates YouTube kanalında! <a href="https://t.co/N6OdjzAlTP">pic.twitter.com/N6OdjzAlTP</a></p>&mdash; Socrates (@SocratesDergi) <a href="https://twitter.com/SocratesDergi/status/1441077462247657474?ref_src=twsrc%5Etfw">September 23, 2021</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Önder Özen Kimdir?


Fenerbahçe, Beşiktaş, Göztepe ve Kasımpaşa gibi kulüplerde görev alan Önder Özen, daha sonrasında NTV’de yorumculuk yapmıştır. NTV Spor’un kapanmasının ardından Tivibu Spor’a transfer olan Önder Özen, burada dikkat çekici programlara imza atmıştır. Tivibu Spor’dan ayrıldıktan sonra beIN Sports’a transfer olan Önder Özen, yeni sezonda NTV’de görev alıyor.

Dijital platformlarda da yer alması beklenen Önder Özen, NTV’deki yorumlarının yanında her Cuma Socrates Dergi Youtube kanalında ülke futbolunun yıllardır içinde kaybolduğu konulara değinecek.

Emre Özcan Kimdir?


Socrates Dergi yazarlarından Emre Özcan, Eurosport ekranlarında Bundesliga ve Snooker anlatımlarıyla dikkat çekmişti. Daha sonrasında S Sport’ta Premier Lig maçlarında yorumculuk görevinde bulunan Özcan, zaman zaman NBA maçlarının anlatımında da görev yapıyor.

Socrates Dergi Youtube kanalında Şampiyonlar Lokali, Tardini Büfe ve İngiliz Anahtarı programlarında görev alan Özcan, Önder Özen ile birlikte her Cuma günü “Katılmıyorum” programında da boy gösterecek.

Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
Android