beIN Tenis Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber’de
20.09.2021 - 17:49

beIN Tenis Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber’de

beIN Sports’un yeni programlarından beIN Tenis, yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başladı. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu beIN Tenis programını, her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından izleyebilirsiniz.

beIN Sports, yeni sezona giriş yaparken futbol içerikleriyle birlikte diğer sporlara da önem vereceğini açıklamıştı. Basketbol, motor sporları ve tenis programlarının sayısını arttırmayı planlayan beIN Sports, beIN Tenis programını izleyicilerle buluşturdu. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu bu programda, tenis dünyasından gelişmeler izleyicilere aktarılıyor. Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından bu programı takip edebilirsiniz.

Kortlardaki Son Gelişmeler beIN Tenis’te


beIN Sports’un yeni programı beIN Tenis, teniste haftanın özel olaylarını sporseverlerle buluşturuyor. Özel röportajlara da imza atan beIN Tenis programı, beIN Sports tarafından şu şekilde tanımlanıyor:

beIN TENİS, kortlardan son gelişmeleri sporseverler için değerlendiriyor. Güncel turnuvalarda son durum, dünya sıralamaları, Türkiye’de öne çıkan isimler, özel konuk ve röportajlarla beIN TENİS, Ulaş Çan ve Berceste Şeber ile her hafta tenisin nabzını tutuyor.

Ulaş Çan Kimdir?


1984 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdikten sonra, Ege Tv ve Yeni Asır Tv’de çalıştı. 2009 yılında D Spor’da editör olarak göreve başladıktan sonra, 2010 yılından itibaren Sports TV bünyesinde editör, muhabir, spikerlik görevlerinde bulundu. 2016 yılında Sports TV’den ayrılan Ulaş Çan, beIN Sports ekranlarında basketbol anlatımlarıyla sporseverlerin karşısına çıkıyor. Ulaş Çan, 2021/22 sezonunda beIN Tenis programıyla da sporseverlere tenis dünyasındaki tüm gelişmeleri aktaracak.

Berceste Şeber Kimdir?


Saint Benoit mezunu olan Berceste Şeber lisans eğitimini ve yüksek lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamlayarak 2017 yılında Uzman Klinik Psikolog unvanını almıştır. Eski milli tenisçi olan Berceste Şeber güncel olarak Red Bull sporcularının spor psikoloğu olarak çalışmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Tivibu Spor ekranlarında tenis programlarında yer alan Berceste Şeber, yeni sezonda beIN Tenis programıyla beIN Sports Haber ekranlarında sporseverlerle buluşuyor.

Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
Android