20.09.2021 - 20:49

beIN Tenis Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber’de

beIN Sports’un yeni programlarından beIN Tenis, yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başladı. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu beIN Tenis programını, her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından izleyebilirsiniz.

beIN Sports, yeni sezona giriş yaparken futbol içerikleriyle birlikte diğer sporlara da önem vereceğini açıklamıştı. Basketbol, motor sporları ve tenis programlarının sayısını arttırmayı planlayan beIN Sports, beIN Tenis programını izleyicilerle buluşturdu. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu bu programda, tenis dünyasından gelişmeler izleyicilere aktarılıyor. Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından bu programı takip edebilirsiniz.

Kortlardaki Son Gelişmeler beIN Tenis’te


beIN Sports’un yeni programı beIN Tenis, teniste haftanın özel olaylarını sporseverlerle buluşturuyor. Özel röportajlara da imza atan beIN Tenis programı, beIN Sports tarafından şu şekilde tanımlanıyor:

beIN TENİS, kortlardan son gelişmeleri sporseverler için değerlendiriyor. Güncel turnuvalarda son durum, dünya sıralamaları, Türkiye’de öne çıkan isimler, özel konuk ve röportajlarla beIN TENİS, Ulaş Çan ve Berceste Şeber ile her hafta tenisin nabzını tutuyor.

Ulaş Çan Kimdir?


1984 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdikten sonra, Ege Tv ve Yeni Asır Tv’de çalıştı. 2009 yılında D Spor’da editör olarak göreve başladıktan sonra, 2010 yılından itibaren Sports TV bünyesinde editör, muhabir, spikerlik görevlerinde bulundu. 2016 yılında Sports TV’den ayrılan Ulaş Çan, beIN Sports ekranlarında basketbol anlatımlarıyla sporseverlerin karşısına çıkıyor. Ulaş Çan, 2021/22 sezonunda beIN Tenis programıyla da sporseverlere tenis dünyasındaki tüm gelişmeleri aktaracak.

Berceste Şeber Kimdir?


Saint Benoit mezunu olan Berceste Şeber lisans eğitimini ve yüksek lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamlayarak 2017 yılında Uzman Klinik Psikolog unvanını almıştır. Eski milli tenisçi olan Berceste Şeber güncel olarak Red Bull sporcularının spor psikoloğu olarak çalışmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Tivibu Spor ekranlarında tenis programlarında yer alan Berceste Şeber, yeni sezonda beIN Tenis programıyla beIN Sports Haber ekranlarında sporseverlerle buluşuyor.

Diğer Haberler

Futbolun Şehirleri Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Futbolun Şehirleri, her Perşembe beIN Sports HD 1 ekranlarında futbolseverlerle buluşturuyor. Bir belgesel edasıyla hazırlanan programın sunucusu ise Barbaros Çıdal.

Lig Merkezi Her Hafta Sonu beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un liglerdeki son durumun mercek altına alındığı programı Lig Merkezi, her hafta sonu futbolseverlerle buluşuyor. Hafta sonları 13.00’te Burak Ölmez’in sunumu Olcay Çakır ve Tunç Kayacı’nın yorumlarıyla futbolseverlerin karşısına çıkan Lig Merkezi programını beIN Sports Haber ekranlarından izleyebilirsiniz.

Final Her Salı beIN Sports HD 1’de
Süper Lig’de geride kalan haftanın değerlendirildiği Final programı, her Salı günü 22.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Ali Okancı’nın sunduğu Tolga Zengin ve Ali Gültiken’in yorumlarıyla renk kattığı Final’i beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz.

Spor Gazetesi Hafta İçi Her Gün 11.00’de Tivibu Spor’da
Tivibu Spor’un sevilen programı Spor Gazetesi, hafta içi her gün 11.00’de futbolseverlerle buluşuyor. Erkut Öztürk ve Altan Tanrıkulu’nun yer aldığı programı, Tivibu Spor ekranlarından şifresiz olarak izleyebilirsiniz.

Kuşak Çatışması Her Çarşamba 21.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı Kuşak Çatışması, her Çarşamba 21.00’de izleyicilerle buluşuyor. Mert Yüksektepe, Raşit Altun ve Tunç Kayacı’nın Süper Lig maçlarını mercek altına aldığı programı beIN Sports aboneleri naklen izleyebilirler.

Kaleci ve Golcü Her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un ilgi çekici programlarından biri olma yolunda ilerleyen Kaleci ve Golcü, her Çarşamba 20.00’de beIN Sports HD 1 ekranlarında. Süper Lig’de kurtarışları Tolga Zengin’in, golleri ise Ali Gültiken’in yorumladığı Kaleci ve Golcü programını, beIN Sports HD 1 ve beIN Connect üzerinden izleyebilirsiniz.

Önder Özen ve Emre Özcan Socrates Dergi’de Türk Futbolunun Sorunlarına Değinecek
Socrates Dergi, Youtube’da özel bir seriye başlayacağını duyurdu. Her Cuma günü Önder Özen ve Emre Özcan, 8 bölümlük mini seride Socrates Dergi Youtube abonelerinin karşısına çıkacak.

Muhabir Masası Her Perşembe beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un 2021/22 sezonuyla birlikte imza atmaya başladığı programlardan Muhabir Masası, her Perşembe 20.00 beIN Sports HD 1’de. Hafta içi Süper Lig maçlarının olmadığı haftalarda beIN Sports’un başarılı muhabirlerinin takımlardan son gelişmeleri derlediği Muhabir Masası programını, beIN Sports HD 1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

beIN Manşet Hafta İçin Her Gün beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1’de
beIN Sports’un sevilen programı beIN Manşet, hafta içi her gün saat 11.00’de beIN Sports Haber ve beIN Sports HD 1 ekranlarında sporseverlerle buluşuyor. Murat Caner’in sunumu, Uğur Meleke’nin yorumlarıyla hafta içi her gün futbol dünyasından önemli gelişmeleri beIN Manşet programında bulabilirsiniz.

beIN Tenis Her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber’de
beIN Sports’un yeni programlarından beIN Tenis, yaklaşık 2 ay önce yayın hayatına başladı. Ulaş Çan ve Berceste Şeber’in sunduğu beIN Tenis programını, her Pazartesi 15.00’te beIN Sports Haber ve beIN Sports Youtube kanallarından izleyebilirsiniz.