date_range
chevron_left
17.05
Sal
18.05
Çar
19.05
Per
20.05
Cum
21.05
Cts
chevron_right
filter_alt
Filtrele
19.05.2022 Perşembe
Mobile Appler
01:00
Palmeiras - Emelec
Copa Libertadores
chevron_right
01:00
Atletico PR - Libertad
Copa Libertadores
chevron_right
01:00
Nacional - Velez Sarsfield
Copa Libertadores
chevron_right
01:15
Ayacucho - Everton DV
Copa Sudamericana
chevron_right
01:15
River Plate - Cuiaba Esporte
Copa Sudamericana
chevron_right
02:00
Miami FC - Detroit
ABD USL Championship
chevron_right
02:00
NY Rangers - Carolina Hurricanes
NHL Play-Off
chevron_right
02:30
DC United - New York City
MLS
chevron_right
02:30
NY Red Bulls - Chicago Fire
MLS
chevron_right
02:30
Philadelphia Union - Miami FC
MLS
chevron_right
03:00
Minnesota United - LA Galaxy 2
MLS
chevron_right
03:00
Birmingham Legion - Las Vegas Lights
ABD USL Championship
chevron_right
03:00
Memphis 901 - LA Galaxy 2
ABD USL Championship
chevron_right
03:00
Colon - Olimpia Asuncion
Copa Libertadores
chevron_right
03:00
Deportivo Tachira - Independiente Petroleros
Copa Libertadores
chevron_right
03:00
Tolima - America Mineiro
Copa Libertadores
chevron_right
03:30
Houston Dynamo - Seattle Sounders
MLS
chevron_right
03:30
Nashville - Montreal Impact
MLS
chevron_right
03:30
Kansas City - Colorado Rapids
MLS
chevron_right
03:30
LDU Quito - Df. Justicia
Copa Sudamericana
chevron_right
03:30
Racing Club - Melgar
Copa Sudamericana
chevron_right
03:30
Santos - Calera
Copa Sudamericana
chevron_right
03:30
CRB - Londrina
Brezilya Serie B
chevron_right
04:00
El Paso Locomotive - Sacramento Republic
ABD USL Championship
chevron_right
04:00
GS Warriors - Dallas Mavericks
NBA Play-Off Yarı Final
chevron_right
05:00
Vancouver W.Caps - FC Dallas
MLS
chevron_right
05:00
Alianza Lima - Fortaleza
Copa Libertadores
chevron_right
05:00
Atlas - Tigres
Meksika Premier Ligi - Clausura
chevron_right
05:30
Los Angeles FC - Austin FC
MLS
chevron_right
05:30
SJ Earthquakes - Portland Timbers
MLS
chevron_right
10:00
Insep Paris - Maccabi Playtika
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
12:00
Real Madrid - Mega Bemax
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
12:00
A.Molcan - F.Coria
ATP Lyon Çeyrek Final
chevron_right
12:00
E.Mertens - K.Juvan
WTA Strasbourg Çeyrek Final
chevron_right
12:40
12.Etap
İtalya Bisiklet Turu
chevron_right
13:00
Anadolu Efes - Beşiktaş
Basketbol Gençler Ligi Play-Off Yarı Final
chevron_right
13:00
Avrupa Şampiyonası
PubG
chevron_right
13:00
Turffontein
Günün Yarışları
chevron_right
13:00
A.Bondar - A.Tomljanovic
WTA Rabat Çeyrek Final
chevron_right
14:00
Kızılyıldız - Stellazzurra Roma
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
14:00
Fenerbahçe - Bursaspor
TFF Elit U14 Ligi
chevron_right
14:00
Ka.Pliskova - M.Zanevska
WTA Strasbourg Çeyrek Final
chevron_right
14:15
Ankara
Günün Yarışları
chevron_right
14:30
T.Griekspoor - R.Opelka
ATP Cenevre Çeyrek Final
chevron_right
15:00
A.Sharma - C.Liu
WTA Rabat Çeyrek Final
chevron_right
15:30
Wolverhampton
Günün Yarışları
chevron_right
16:00
OGM Orman - Mamak Bld.
Basketbol 1. Ligi Play-Off Çeyrek Final
chevron_right
16:00
Türkiye - Ukrayna
CEV U22 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri
chevron_right
16:00
T.Kokkinakis - C.Ruud
ATP Cenevre Çeyrek Final
chevron_right
16:00
Galatasaray NEF - Gaziantep Basket
Basketbol Gençler Ligi Play-Off Yarı Final
chevron_right
16:00
Final
Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası
chevron_right
16:00
Next Generation Team - Asvel Villeurbanne
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
16:00
M.Linette - A.Kerber
WTA Strasbourg Çeyrek Final
chevron_right
16:30
İzmir
Günün Yarışları
chevron_right
17:00
Fenerbahçe - Colorado State Üni.
U18 Dostluk Maçı
chevron_right
17:00
M.Trevisan - A.Rus
WTA Rabat Çeyrek Final
chevron_right
17:30
Almanya - Lüksemburg
UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
chevron_right
17:30
Fransa - Macaristan
CEV U22 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri
chevron_right
17:30
Hollanda - Polonya
UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
chevron_right
17:30
Champions Stage
PGL CS GO
chevron_right
18:00
Kocaeli Basket - Samsunspor
Basketbol 1. Ligi Play-Off Çeyrek Final
chevron_right
18:00
VPS - Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga
chevron_right
18:00
Opava - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi
chevron_right
18:00
Teplice - S&B Vlasim
Çekya 1.Ligi
chevron_right
18:30
İzlanda - Danimarka
CEV U22 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri
chevron_right
18:30
V.Golubic - O.Dodin
WTA Strasbourg Çeyrek Final
chevron_right
19:00
Olympiakos - Anadolu Efes
THY Euroleague Final Four Yarı Final
chevron_right
19:00
R.Gasquet - K.Majchrzak
ATP Cenevre Çeyrek Final
chevron_right
19:00
N.Diaz - L.Bronzetti
WTA Rabat Çeyrek Final
chevron_right
19:30
Hobro - Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi
chevron_right
19:30
Koge - Jammerbugt
Danimarka 1. Ligi
chevron_right
19:45
Barcelona - SG Flensburg
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
chevron_right
19:45
Heerenveen - AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
chevron_right
20:00
Fransa - Bulgaristan
UEFA U17 Avrupa Şampiyonasi
chevron_right
20:00
Manchester
Avrupa Tekvando Şampiyonası
chevron_right
20:00
Eskilstuna United - Norrby
İsveç Superettan
chevron_right
20:00
Brage - Dalkurd
İsveç Superettan
chevron_right
20:00
Brommapojkarna - Östersunds
İsveç Superettan
chevron_right
20:00
Östersunds - Halmstads
İsveç Superettan
chevron_right
20:25
Gulfstream
Günün Yarışları
chevron_right
20:30
I.Ivashka - J.Sousa
ATP Cenevre Çeyrek Final
chevron_right
20:30
Sepsi - Voluntari
Romanya Kupası
chevron_right
20:30
Fenerbahçe Beko - Bursaspor
Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final
chevron_right
21:00
Venezia - Tortona
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
21:30
Hertha Berlin - Hamburg
Almanya Bundesliga Play-Out Play-Off
chevron_right
21:30
Reggiana - Olimpia Milano
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
21:30
Grasshoppers - St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
chevron_right
21:30
FC Lausanne - Sion
İsviçre Süper Ligi
chevron_right
21:30
Lugano - FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
chevron_right
21:30
Luzern - Young Boys
İsviçre Süper Ligi
chevron_right
21:30
Servette - Basel
İsviçre Süper Ligi
chevron_right
21:45
Everton - Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
chevron_right
21:45
Kiel - PSG
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
chevron_right
21:45
Libertas Pesaro - Virtus Bologna
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
21:45
Port Vale - Swindon
İngiltere EFL League 2 Play-Off Yarı Final
chevron_right
21:45
Dublin - Shamrock Rovers
İrlanda Premier Ligi
chevron_right
22:00
Chelsea - Leicester City
İngiltere Premier Lig
chevron_right
22:00
Aston Villa - Burnley
İngiltere Premier Lig
chevron_right
22:00
Barcelona - Real Madrid
THY Euroleague Final Four Yarı Final
chevron_right
22:00
Utrecht - Vitesse
Hollanda Eredivisie
chevron_right
chevron_left
Önceki Gün
2022-05-18
Sonraki Gün
2022-05-20
chevron_right