date_range
chevron_left
16.05
Pzt
17.05
Sal
18.05
Çar
19.05
Per
20.05
Cum
chevron_right
filter_alt
Filtrele
18.05.2022 Çarşamba
Mobile Appler
01:15
Bragantino - Estudiantes
Copa Libertadores
chevron_right
01:15
Caracas - The Strongest
Copa Libertadores
chevron_right
01:15
Penarol - Cerro Porteno
Copa Libertadores
chevron_right
01:15
Banfield - Universidad Catolica
Copa Sudamericana
chevron_right
01:15
Ceara - General Caballero
Copa Sudamericana
chevron_right
01:15
Internacional - Medellin
Copa Sudamericana
chevron_right
03:30
Boca Juniors - Corinthians
Copa Libertadores
chevron_right
03:30
Miami Heat - Boston Celtics
NBA Play-Off Yarı Final
chevron_right
03:30
Flamengo - Universidad Catolica
Copa Libertadores
chevron_right
03:30
Sporting Cristal - Talleres Cordoba
Copa Libertadores
chevron_right
03:30
Atletico GO - Antofagasta
Copa Sudamericana
chevron_right
03:30
Junior - Oriente Petrolero
Copa Sudamericana
chevron_right
03:30
Nueve de Octubre - Guairena
Copa Sudamericana
chevron_right
03:30
Novorizontino - Sport Recife
Brezilya Serie B
chevron_right
10:00
Mega Bemax - Insep Paris
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
12:00
Maccabi Playtika - Real Madrid
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
12:00
Ka.Pliskova - B.Pera
WTA Strasbourg
chevron_right
12:05
Adelaide United - Melbourne City
Avustralya A Ligi Play-Off Yarı Final
chevron_right
12:30
Galatasaray - Enka
Sutopu Süper Ligi Final
chevron_right
13:00
Pohang - Jeonbuk
Güney Kore K-League
chevron_right
13:00
Ulsan - Jeju United
Güney Kore K-League
chevron_right
13:00
Vissel Kobe - Kawasaki Frontale
Japonya J.League
chevron_right
13:00
Omiya Ardija - Grulla Morioka
Japonya J2 Ligi
chevron_right
13:00
A.Bondar - K.Kucova
WTA Rabat
chevron_right
13:10
11.Etap
İtalya Bisiklet Turu
chevron_right
13:30
Gangwon - FC Seoul
Güney Kore K-League
chevron_right
13:30
Seongnam - Suwon
Güney Kore K-League
chevron_right
13:30
Urawa - Yokohama Marinos
Japonya J.League
chevron_right
13:30
Happy Valley
Günün Yarışları
chevron_right
13:30
K.Khachanov - A.Molcan
ATP Lyon
chevron_right
13:45
İstanbul
Günün Yarışları
chevron_right
14:00
Yarı Finaller
Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası
chevron_right
14:00
Stellazzurra Roma - Next Generation Team
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
14:00
Gokulam - ATK Mohun Bagan
AFC Kupasi
chevron_right
14:00
O.Dodin - E.Makarova
WTA Strasbourg
chevron_right
14:30
J.Sousa - N.Basilashvili
ATP Cenevre
chevron_right
15:00
H.Rune - A.Mannarino
ATP Lyon
chevron_right
15:00
C.Liu - M.Sherif
WTA Rabat
chevron_right
15:30
Iğdırspor - Aksaray Bld.
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
chevron_right
15:45
Yarmouth
Günün Yarışları
chevron_right
16:00
İskenderun FK - 52 Orduspor
TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final
chevron_right
16:00
Kızılyıldız - Asvel Villeurbanne
Adidas U18 Next Generation Turnuvası
chevron_right
16:00
V.Golubic - F.Ferro
WTA Strasbourg
chevron_right
17:00
G.Muguruza - M.Trevisan
WTA Rabat
chevron_right
17:30
Elazığ
Günün Yarışları
chevron_right
18:00
Yarı Finaller 2.Yayın
Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası
chevron_right
18:00
Bashundara Kings - Maziya
AFC Kupasi
chevron_right
18:00
Tishreen - Al Quds
AFC Kupasi
chevron_right
18:00
Gaziantep Basket - Darüşşafaka
Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final
chevron_right
18:00
Slovacko - Sparta Prag
Çekya Kupası
chevron_right
18:30
A.Sasnovich - A.Kerber
WTA Strasbourg
chevron_right
19:00
B.Paire - C.Ruud
ATP Cenevre
chevron_right
19:00
Fenerbahçe - Galatasaray
TFF Elit U19 Ligi
chevron_right
19:00
C.Burel - L.Bronzetti
WTA Rabat
chevron_right
19:30
Esbjerg - F.Amager
Danimarka 1. Ligi
chevron_right
19:30
Helsingor - Lyngby
Danimarka 1. Ligi
chevron_right
19:30
Hvidovre IF - Fredericia
Danimarka 1. Ligi
chevron_right
19:30
Nykobing - AC Horsens
Danimarka 1. Ligi
chevron_right
19:45
Aalborg - Telekom Veszprem
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
chevron_right
19:45
Excelsior - Heracles
Hollanda Eredivisie
chevron_right
20:00
Brescia - Monza
İtalya Serie B
chevron_right
20:00
Orgryte - Trelleborgs
İsveç Superettan
chevron_right
20:00
Skövde - Örebro
İsveç Superettan
chevron_right
20:00
Utsiktens - Landskrona
İsveç Superettan
chevron_right
20:00
Vasteraas - Jönköpings
İsveç Superettan
chevron_right
20:30
D.Shapovalov - I.Ivashka
ATP Cenevre
chevron_right
20:45
Will Rogers Downs
Günün Yarışları
chevron_right
21:30
Basket Brescia - BS Sassari
İtalya Basketbol Ligi
chevron_right
21:45
Kielce Vive - Montpellier
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi
chevron_right
21:45
Northampton - Mansfield
İngiltere EFL league 2
chevron_right
22:00
E.Frankfurt - Rangers
UEFA Avrupa Ligi Final
chevron_right
22:00
Al Ansar - Kuveyt
AFC Kupasi
chevron_right
22:00
Al Khaleel - Dhofar
AFC Kupasi
chevron_right
chevron_left
Önceki Gün
2022-05-17
Sonraki Gün
2022-05-19
chevron_right