05.04.2024 Cuma
Mobile Appler
Android
Tenis
00:00
M.Bouzkova - H.Bapiste WTA Bogota
Bein Sports 5beIN Sports Tod TV
Tenis
01:00
S.Stephens - D.Collins WTA Charleston
Bein Sports Max 1beIN Sports Tod TV
Dövüş Sporları
02:00
A.Delija - V.Moldavsky PFL Dövüş Serisi
S Sport Plus
Buz Hokeyi
02:00
Boston Bruins - Carolina Hurricanes NHL
S Sport Plus
Basketbol
02:30
Dallas Mavericks - Atlanta Hawks NBA
Yayın Yok
Basketbol
02:30
New York Knicks - Sacramento Kings NBA
S Sport PlusS Sport
Basketbol
02:30
Miami Heat - Philadelphia 76ers NBA
NBA TV
Basketbol
05:00
LA Clippers - Denver Nuggets NBA
S Sport PlusS Sport
Motor Sporları
05:30
Antrenman Turları - 1 Formula 1 Japonya GP
Bein Sports 4beIN Sports Tod TV
Motor Sporları
09:00
Antrenman Turları - 2 Formula 1 Japonya GP
Bein Sports 4beIN Sports Tod TV
Binicilik
09:30
Cranbourne Günün Yarışları
TJK Tv
Basketbol
10:00
Joventut Badalona - Paris Adidas U18 Next Generation Turnuvası
Euroleague Youtube
Futbol
11:45
WS Wanderers - Brisbane Roar Avustralya A Ligi
A-Leagues Youtube
Bisiklet
12:00
Gülnar-Mut-Silifke-Erdemli-Mezitli Mersin Bisiklet Turu
Sportstv
Basketbol
12:15
Next Generation Team Paris - Olympiakos Adidas U18 Next Generation Turnuvası
Euroleague Youtube
Basketbol
13:00
Galatasaray - Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi Play Off Yarı Final
GS TVGalatasaray Youtube
Binicilik
13:35
Fairview Günün Yarışları
TJK Tv
Tenis
14:00
R.Carballes - N.M.De Alboran ATP Marakeş Çeyrek Final
S Sport Plus
Voleybol
14:00
Galatasaray HDIS - Halkbank TVF Efeler Ligi Play-Off Yarı Final
TRT Spor Yildiz
Basketbol
14:30
Gran Canaria - Panathinaikos Adidas U18 Next Generation Turnuvası
Euroleague Youtube
Basketbol
15:00
Final Spor - TED Kolejliler Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
Tenis
15:30
F.Fognini - P.Kotov ATP Marakeş Çeyrek Final
S Sport Plus
Binicilik
15:45
Lingfield Park Günün Yarışları
TJK Tv
Bisiklet
16:00
Etap 5 Itzulia Basque Country Bisiklet Turu
Eurosport
Binicilik
16:05
Antalya Günün Yarışları
TJK Tv
Basketbol
16:45
Monaco - PFYM Paris Adidas U18 Next Generation Turnuvası
Euroleague Youtube
Voleybol
17:00
Ziraat Bankkart - Fenerbahçe Parolapara TVF Efeler Ligi Play-Off Yarı Final
TVF Voleybol TV Youtube
Voleybol
17:00
Kuzeyboru - Muratpaşa Bld. TVF Sultanlar Ligi Play-Off 5'incilik
TVF Voleybol TV Youtube
Voleybol
17:00
Galatasaray Daikin - Nilüfer Bld. TVF Sultanlar Ligi Play-Off 5'incilik
TVF Voleybol TV Youtube
Güreş
17:00
Bakü Güreş Avrupa Olimpiyat Elemeleri
TRT Spor Yildiz
Tenis
17:00
M.Berrettini - L.Sonego ATP Marakeş Çeyrek Final
S Sport Plus
Binicilik
17:00
İzmir Günün Yarışları
TJK Tv
Basketbol
18:00
Samsunspor - Çağdaş Bodrum Basketbol Süper Ligi
Bein Sports 5beIN Sports HaberbeIN Sports Tod TV
Basketbol
18:00
Adana Basket - Botaş Gelişim Kadınlar Basketbol 1. Ligi Play-Off Çeyrek Final
TBF TV Youtube
Tenis
18:00
D.Kasatkina - J.Cristian WTA Charleston Çeyrek Final
Bein Sports Max 1beIN Sports Tod TV
Tenis
18:30
M.Navone - A.Vukic ATP Marakeş Çeyrek Final
S Sport Plus
Futbol
19:00
Araz - Kapaz Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
Basketbol
19:00
Fenerbahçe Alagöz - ÇBK Mersin Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Final
TRT Spor YildizTBF TV Youtube
Basketbol
19:00
Olympiakos - Joventut Badalona Adidas U18 Next Generation Turnuvası
Euroleague Youtube
Voleybol
19:00
Portekiz - Çekya CEV U20 Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri
European Volleyball Youtube
Futbol
19:30
Hansa Rostock - Wehen Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4Tivibu Spor 3beIN Sports Tod TV
Futbol
19:30
Paderborn - Hertha Berlin Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3Tivibu Spor 2beIN Sports Tod TV
Tenis
19:30
J.Pegula - V.Azarenka WTA Charleston Çeyrek Final
Bein Sports Max 1beIN Sports Tod TV
Dövüş Sporları
20:00
Finlandiya King of Kings Dövüş Turnuvası
Fight Box
Basketbol
20:00
Kocaeli Basket - Bornova Bld. Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
League of Legends
20:00
Beşiktaş ES - Super Massive LOL Şampiyonluk Ligi
LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
Tenis
20:00
I.Bara - S.Errani WTA Bogota Çeyrek Final
Bein Sports Max 2beIN Sports Tod TV
Binicilik
20:15
Keeneland Günün Yarışları
TJK Tv
Basketbol
20:45
Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes THY Euroleague
S Sport PlusS Sport
Buz Hokeyi
21:00
GASK - Kutalmışbey Türkiye Buz Hokeyi 1.Ligi
Buz Hokeyi TV
Futbol
21:00
İsviçre - Türkiye UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Yayın Yok
Hentbol
21:00
Chartres - Limoges Fransa Hentbol Ligi
Bein Sports 5beIN Sports Tod TV
Basketbol
21:15
Paris - Next Generation Team Paris Adidas U18 Next Generation Turnuvası
Euroleague Youtube
Basketbol
21:30
Bayern Münih - Panathinaikos THY Euroleague
S Sport Plus
Basketbol
21:30
Olimpia Milano - Virtus Bologna THY Euroleague
S Sport PlusS Sport 2
Basketbol
21:30
Real Madrid - Baskonia THY Euroleague
S Sport Plus
Futbol
21:30
Eintracht Frankfurt - Werder Bremen Almanya Bundesliga
Bein Sports 4Tivibu Spor 1beIN Sports Tod TV
Tenis
21:30
E.Mertens - D.Collins WTA Charleston Çeyrek Final
Bein Sports Max 1beIN Sports Tod TV
Futbol
21:45
Salernitana - Sassuolo İtalya Serie A
S Sport PlusCBC SportTivibu Spor 2
Futbol
22:00
Damac - Al Nassr Suudi Arabistan Pro Lig
S Sport PlusTV 8 BuçukExxen
Futbol
22:00
Lille - Marsilya Fransa Ligue 1
Bein Sports 3beIN Sports Tod TV
Futbol
22:00
Al Khaleej - Al Hilal Suudi Arabistan Pro Lig
Exxen
Futbol
22:00
Al Ittihad - Al Taawon Suudi Arabistan Pro Lig
Exxen
Tenis
22:00
C.Bucsa - K.Rakhimova WTA Bogota Çeyrek Final
Bein Sports Max 2beIN Sports Tod TV
Golf
23:00
ABD Valero Texas Golf Turnuvası
Eurosport 2
Facebook
Twitter
Instagram
Mobil Uygulamalar
Android