03.05.2024 Bugün
Mobile Appler
12:00
Yarı Final
Snooker Dünya Şampiyonası
chevron_right
16:15
Yarı Finaller
Snooker Dünya Şampiyonası
chevron_right
16:30
Kadınlar - Etap 6
La Vuelta Femenina Bisiklet Turu
chevron_right
18:30
Japonya - Özbekistan
AFC U23 Şampiyonasi Final
chevron_right
20:45
Yarı Final Akşam Seansı
Snooker Dünya Şampiyonası
chevron_right
23:00
ABD
Golf CJ Cup
chevron_right
04.05.2024 Yarın
11:15
Kadınlar
Morbihan Bisiklet GP
chevron_right
12:00
Yarı Final
Snooker Dünya Şampiyonası
chevron_right
14:35
Etap 1
Giro dItalia Bisiklet Turu
chevron_right
16:15
Yarı Finaller
Snooker Dünya Şampiyonası
chevron_right
19:00
Eyüpspor - Göztepe
Trendyol 1. Lig
chevron_right
19:00
Bilbao Basket - Palencia
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
20:00
ABD
Golf CJ Cup
chevron_right
20:00
Sporting Lisbon - Portimonense
Portekiz Liga NOS
chevron_right
20:45
Yarı Final Akşam Seansı
Snooker Dünya Şampiyonası
chevron_right
22:00
Brezilya
FIVB Beach Volley World Tour
chevron_right
22:30
GD Chaves - Porto
Portekiz Liga NOS
chevron_right
05.05.2024 Pazar
13:30
Real Madrid - Granada
İspanya Basketbol Ligi
chevron_right
13:45
Etap 2
Giro dItalia Bisiklet Turu
chevron_right
14:45
Final
Snooker Dünya Şampiyonası
chevron_right
15:00
Brezilya
FIVB Beach Volley World Tour
chevron_right
16:00
Altay - Adanaspor
Trendyol 1. Lig Konferans Yayın
chevron_right
16:00
Çorum FK - Şanlıurfaspor
Trendyol 1. Lig Konferans Yayın
chevron_right
16:00
Manisa FK - Boluspor
Trendyol 1. Lig Konferans Yayın
chevron_right
16:00
Bandırmaspor - Keçiörengücü
Trendyol 1. Lig Konferans Yayın
chevron_right
16:00
Sakaryaspor - Tuzlaspor
Trendyol 1. Lig Konferans Yayın
chevron_right
16:00
Ümraniyespor - Erzurumspor
Trendyol 1. Lig Konferans Yayın
chevron_right
16:00
Gençlerbirliği - Giresunspor
Trendyol 1. Lig Konferans Yayın
chevron_right
16:00
Bodrumspor - Kocaelispor
Trendyol 1. Lig Konferans Yayın
chevron_right
18:00
Portekiz - MX2 Yarış 2
Motokros Dünya Şampiyonasi
chevron_right
19:00
Portekiz - MXGP Yarış 2
Motokros Dünya Şampiyonasi
chevron_right
19:00
Al Ahed - CC Mariners
AFC Kupasi Play Off Final
chevron_right
20:00
ABD
Golf CJ Cup
chevron_right
20:45
Final Akşam Seansı
Snooker Dünya Şampiyonası
chevron_right
21:30
Douanes - Monastir
Basketbol Afrika Ligi
chevron_right
22:30
Famalicao - Benfica
Portekiz Liga NOS
chevron_right
07.05.2024 Salı
22:00
PSG - Dortmund
UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final
chevron_right
22:00
APR - Douanes
Basketbol Afrika Ligi
chevron_right
08.05.2024 Çarşamba
19:45
Club Brugge - Fiorentina
UEFA Avrupa Konferans Ligi Yarı Final
chevron_right
22:00
Real Madrid - Bayern Münih
UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final
chevron_right
09.05.2024 Perşembe
22:00
Atalanta - Marsilya
UEFA Avrupa Ligi Yarı Final
chevron_right
22:00
Bayer Leverkusen - Roma
UEFA Avrupa Ligi Yarı Final
chevron_right
22:00
Olympiakos - Aston Villa
UEFA Avrupa Konferans Ligi Yarı Final
chevron_right
22:00
Rivers Hoopers - Douanes
Basketbol Afrika Ligi
chevron_right
11.05.2024 Cumartesi
20:30
Monastir - Douanes
Basketbol Afrika Ligi
chevron_right
12.05.2024 Pazar
20:30
Douanes - APR
Basketbol Afrika Ligi
chevron_right