21.10.2020 | Çarşamba
Bilyoner TV
Olimpia Asuncion
Olimpia Asuncion
01:15
21.10.2020
Delfin Sc
Delfin Sc
Copa Libertadores
S Sport
Santos
Santos
01:15
21.10.2020
Defensa
Defensa
Copa Libertadores
Bilyoner TV
Colo Colo
Colo Colo
03:30
21.10.2020
Wilstermann
Wilstermann
Copa Libertadores
Bilyoner TV
Penarol
Penarol
03:30
21.10.2020
Paranaense
Paranaense
Copa Libertadores
S Sport Plus
River Plate
River Plate
03:30
21.10.2020
LDU Quito
LDU Quito
Copa Libertadores
Bilyoner TV
Sao Paulo
Sao Paulo
03:30
21.10.2020
Deportivo Binacional
Deportivo Binacional
Copa Libertadores
ATP Tour Vimeo
B.Gojo
B.Gojo
10:30
21.10.2020
J.Clarke
J.Clarke
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
J.Jung
J.Jung
10:30
21.10.2020
T.Lamasine
T.Lamasine
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Polansky/Popko
Polansky/Popko
11:00
21.10.2020
Galloway/Lammons
Galloway/Lammons
ATP Challenger
Bilyoner TV
Vissel Kobe
Vissel Kobe
12:00
21.10.2020
Kashima Antlers
Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV
Kyoto
Kyoto
12:30
21.10.2020
Kitakyushu
Kitakyushu
Japonya J2 Ligi
ATP Tour Vimeo
M.Janvier
M.Janvier
12:30
21.10.2020
B.Bonzi
B.Bonzi
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
S.Ofner
S.Ofner
12:30
21.10.2020
Altuğ Çelikbilek
Altuğ Çelikbilek
ATP Challenger
A Spor
Erokspor
Erokspor
13:00
21.10.2020
Arnavutköy Bld.
Arnavutköy Bld.
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
ATP Tour Vimeo
Silva/Ivashka
Silva/Ivashka
13:00
21.10.2020
Goransson/Sitak
Goransson/Sitak
ATP Challenger
Bein Sports 4
A.Anisimova
A.Anisimova
13:00
21.10.2020
E.Mertens
E.Mertens
WTA Ostrava
TRT Spor HD
Giresunspor
Giresunspor
13:30
21.10.2020
Adanaspor
Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
Bilyoner TV
Shonan Bellmar
Shonan Bellmar
13:30
21.10.2020
Sagan Tosu
Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner TV
Yokohama Marinos
Yokohama Marinos
13:30
21.10.2020
Nagoya
Nagoya
Japonya J.League
TBF TV Youtube
Canik Bld.
Canik Bld.
14:00
21.10.2020
Galatasaray
Galatasaray
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
Elazığ Öİ
Elazığ Öİ
14:00
21.10.2020
Adana Basket
Adana Basket
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor
OGM Orman
OGM Orman
14:00
21.10.2020
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Yayın Yok
Sakaryaspor
Sakaryaspor
14:00
21.10.2020
Pazarspor
Pazarspor
TFF 2. Lig
TRT Spor 2
Spor Toto SK
Spor Toto SK
14:00
21.10.2020
Halkbank
Halkbank
TVF Efeler Ligi
ATP Tour Vimeo
Behar/Escobar
Behar/Escobar
14:30
21.10.2020
Kırcı/Kırkın
Kırcı/Kırkın
ATP Challenger
ATP Tour Vimeo
Doumbia/Reboul
Doumbia/Reboul
14:30
21.10.2020
Aksu/Setkic
Aksu/Setkic
ATP Challenger
S Sport Plus
Guangzhou
Guangzhou
14:35
21.10.2020
Hebei
Hebei
Çin Süper Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
TFL Altekma
TFL Altekma
15:00
21.10.2020
İnegöl Bld.
İnegöl Bld.
TVF Efeler Ligi
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
FC Minsk
FC Minsk
15:00
21.10.2020
Slavia Mozyr
Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bein Sports 4
V.Azarenka
V.Azarenka
15:00
21.10.2020
B.Krejcikova
B.Krejcikova
WTA Ostrava
A Spor
Tekirdağspor
Tekirdağspor
15:00
21.10.2020
Silivrispor
Silivrispor
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
TBF TV Youtube
Beşiktaş
Beşiktaş
16:00
21.10.2020
İzmit Bld.
İzmit Bld.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
Mersin BB
Mersin BB
16:00
21.10.2020
Çankaya Üni.
Çankaya Üni.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TRT Spor HD
Adana Demirspor
Adana Demirspor
16:00
21.10.2020
Ümraniyespor
Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 4
J.Ostapenko
J.Ostapenko
17:00
21.10.2020
P.Martic
P.Martic
WTA Ostrava
Bilyoner TV
Santiago Wanderers
Santiago Wanderers
17:00
21.10.2020
Antofagasta
Antofagasta
Şili Primera Ligi
La Liga 123 Youtube
Espanyol
Espanyol
17:30
21.10.2020
Mirandes
Mirandes
İspanya La Liga 2
TVF Voleybol TV Youtube
Maliye Okulları
Maliye Okulları
18:00
21.10.2020
TVF Spor Lisesi
TVF Spor Lisesi
TVF Kadınlar 2. Lig
TRT Spor 2
Fenerbahçe HDIS
Fenerbahçe HDIS
19:00
21.10.2020
Galatasaray HDIS
Galatasaray HDIS
TVF Efeler Ligi
Bein Sports beIN Connect
E.Svitolina
E.Svitolina
19:00
21.10.2020
M.Sakkari
M.Sakkari
WTA Ostrava
A Spor
Fethiyespor
Fethiyespor
19:00
21.10.2020
Nazilli Bld.
Nazilli Bld.
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
Bilyoner TV
Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
19:00
21.10.2020
Falco Szombathely
Falco Szombathely
FIBA Şampiyonlar Ligi
TRT Avaz
Balıkesirspor
Balıkesirspor
19:00
21.10.2020
Boluspor
Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD
Altınordu
Altınordu
19:00
21.10.2020
Altay
Altay
Spor Toto 1. Lig
Yayın Yok
Kocaelispor
Kocaelispor
19:00
21.10.2020
İnegölspor
İnegölspor
TFF 2. Lig
Bilyoner TV
AEK
AEK
19:30
21.10.2020
Tsmoki Minsk
Tsmoki Minsk
FIBA Şampiyonlar Ligi
FIBA ŞL Youtube
Lublin
Lublin
19:30
21.10.2020
Zaragoza
Zaragoza
FIBA Şampiyonlar Ligi
S Sport 2
Hamburg
Hamburg
19:30
21.10.2020
Erzgebirge Aue
Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV
Coquimbo Unido
Coquimbo Unido
19:30
21.10.2020
U.Concepcion
U.Concepcion
Şili Primera Ligi
Bein Sports 1
Real Madrid
Real Madrid
19:55
21.10.2020
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 2
Salzburg
Salzburg
19:55
21.10.2020
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
UEFA Şampiyonlar Ligi
La Liga 123 Youtube
Ponferradina
Ponferradina
20:00
21.10.2020
Tenerife
Tenerife
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
Lecce
Lecce
20:00
21.10.2020
Cremonese
Cremonese
İtalya Serie B
Almanya FF Youtube
1860 Münih
1860 Münih
20:00
21.10.2020
Saarbrücken
Saarbrücken
Almanya Bundesliga 3
La Liga 123 Youtube
Lugo
Lugo
20:00
21.10.2020
Girona
Girona
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Las Palmas
Las Palmas
20:00
21.10.2020
Castellon
Castellon
İspanya La Liga 2
Tivibu Spor
Bursaspor
Bursaspor
20:00
21.10.2020
Gran Canaria
Gran Canaria
Eurocup
Bein Sports beIN Connect
A.Kontaveit
A.Kontaveit
21:00
21.10.2020
S.S.Tormo
S.S.Tormo
WTA Ostrava
Yayın Yok
Cholet Basket
Cholet Basket
21:30
21.10.2020
Hapoel Holon
Hapoel Holon
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Sheffield W.
Sheffield W.
21:45
21.10.2020
Brentford
Brentford
İngiltere Championship
S Sport Plus
Virtus Bologna
Virtus Bologna
22:00
21.10.2020
Monaco
Monaco
Eurocup
Bilyoner TV
Universidad de Chile
Universidad de Chile
22:00
21.10.2020
Audax Ital.
Audax Ital.
Şili Primera Ligi
Bein Sports 2
Ajax
Ajax
22:00
21.10.2020
Liverpool
Liverpool
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
Bayern Münih
Bayern Münih
22:00
21.10.2020
Atletico Madrid
Atletico Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 4
Inter
Inter
22:00
21.10.2020
Monchenglabach
Monchenglabach
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 3
Manchester City
Manchester City
22:00
21.10.2020
Porto
Porto
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 1
Midtjylland
Midtjylland
22:00
21.10.2020
Atalanta
Atalanta
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports Max 2
Olympiacos
Olympiacos
22:00
21.10.2020
Marsilya
Marsilya
UEFA Şampiyonlar Ligi
La Liga 123 Youtube
Almeria
Almeria
22:30
21.10.2020
Cartagena
Cartagena
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Fuenlabrada
Fuenlabrada
22:30
21.10.2020
UD Logrones
UD Logrones
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Sabadell
Sabadell
22:30
21.10.2020
Alcorcon
Alcorcon
İspanya La Liga 2
22.10.2020 | Perşembe
Bilyoner TV
Union Espanola
Union Espanola
00:30
22.10.2020
Cobresal
Cobresal
Şili Primera Ligi
S Sport Plus
Racing Club
Racing Club
01:15
22.10.2020
Estudiantes
Estudiantes
Copa Libertadores
S Sport
Flamengo
Flamengo
03:30
22.10.2020
Junior
Junior
Copa Libertadores
A Spor
Erbaaspor
Erbaaspor
13:00
22.10.2020
Yozgatspor
Yozgatspor
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
TRT Spor HD
Tuzlaspor
Tuzlaspor
13:30
22.10.2020
Ankaraspor
Ankaraspor
Spor Toto 1. Lig
A Spor
Derince Bld.
Derince Bld.
15:00
22.10.2020
Çankaya FK
Çankaya FK
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
TRT Spor HD
İstanbulspor
İstanbulspor
16:00
22.10.2020
Akhisarspor
Akhisarspor
Spor Toto 1. Lig
Belarus Futbol Federasyonu Youtube
Brest
Brest
17:00
22.10.2020
Slutsk
Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
La Liga 123 Youtube
Leganes
Leganes
17:30
22.10.2020
Real Zaragoza
Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
TRT Spor HD
Menemenspor
Menemenspor
19:00
22.10.2020
Bursaspor
Bursaspor
Spor Toto 1. Lig
A Spor
Bucaspor
Bucaspor
19:00
22.10.2020
Somaspor
Somaspor
Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
Bein Sports beIN Connect
Young Boys
Young Boys
19:55
22.10.2020
AS Roma
AS Roma
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Standard Liege
Standard Liege
19:55
22.10.2020
Rangers
Rangers
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Rijeka
Rijeka
19:55
22.10.2020
Real Sociedad
Real Sociedad
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Rapid Wien
Rapid Wien
19:55
22.10.2020
Arsenal
Arsenal
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
PSV
PSV
19:55
22.10.2020
Granada
Granada
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
PAOK
PAOK
19:55
22.10.2020
Omonia
Omonia
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Napoli
Napoli
19:55
22.10.2020
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Lech Poznan
Lech Poznan
19:55
22.10.2020
Benfica
Benfica
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
19:55
22.10.2020
Slavia Prag
Slavia Prag
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Dundalk
Dundalk
19:55
22.10.2020
Molde
Molde
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
CSKA Sofya
CSKA Sofya
19:55
22.10.2020
Cluj
Cluj
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
B.Leverkusen
B.Leverkusen
19:55
22.10.2020
Nice
Nice
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Zalgiris Kaunas
Zalgiris Kaunas
20:00
22.10.2020
Valencia Basket
Valencia Basket
THY Euroleague
Yayın Yok
Zenit Basket
Zenit Basket
20:00
22.10.2020
Olimpia Milano
Olimpia Milano
THY Euroleague
La Liga 123 Youtube
Mallorca
Mallorca
20:00
22.10.2020
Albacete
Albacete
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Real Oviedo
Real Oviedo
20:00
22.10.2020
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
İspanya La Liga 2
Bein Sports beIN Connect
Panathinaikos
Panathinaikos
21:00
22.10.2020
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
THY Euroleague
Yayın Yok
Alba Berlin
Alba Berlin
21:00
22.10.2020
Baskonia
Baskonia
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Kızılyıldız
Kızılyıldız
21:45
22.10.2020
CSKA Moskova
CSKA Moskova
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Slovan Liberec
Slovan Liberec
22:00
22.10.2020
KAA Gent
KAA Gent
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Wolfsberg
Wolfsberg
22:00
22.10.2020
CSKA Moskova
CSKA Moskova
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 1
Villarreal
Villarreal
22:00
22.10.2020
Sivasspor
Sivasspor
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Tottenham
Tottenham
22:00
22.10.2020
LASK
LASK
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Sparta Prag
Sparta Prag
22:00
22.10.2020
Lille
Lille
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
M.Tel Aviv
M.Tel Aviv
22:00
22.10.2020
Karabağ
Karabağ
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Ludogorets
Ludogorets
22:00
22.10.2020
Antwerp
Antwerp
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Leicester City
Leicester City
22:00
22.10.2020
Zory Luhansk
Zory Luhansk
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Hoffenheim
Hoffenheim
22:00
22.10.2020
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
22:00
22.10.2020
Feyenoord
Feyenoord
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Celtic
Celtic
22:00
22.10.2020
AC Milan
AC Milan
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Braga
Braga
22:00
22.10.2020
AEK Athens
AEK Athens
UEFA Avrupa Ligi
La Liga 123 Youtube
Malaga
Malaga
22:30
22.10.2020
Sporting Gijon
Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
23.10.2020 | Cuma
S Sport Plus
Boca Juniors
Boca Juniors
03:30
23.10.2020
Caracas
Caracas
Copa Libertadores
Gelişim Koleji Youtube
Gelişim Koleji
Gelişim Koleji
14:00
23.10.2020
Edremit Bld.
Edremit Bld.
TVF Kadınlar 1. Lig
TRT Spor 2
THY
THY
14:00
23.10.2020
Nilüfer Bld.
Nilüfer Bld.
TVF Sultanlar Ligi
TBF TV Youtube
Anadolu Basket
Anadolu Basket
19:00
23.10.2020
Balıkesir BB
Balıkesir BB
Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
Merkezefendi Bld.
Merkezefendi Bld.
19:00
23.10.2020
Gemlik Basket
Gemlik Basket
Basketbol 1. Ligi
Sportstv
Türkiye
Türkiye
19:00
23.10.2020
Kosova
Kosova
UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme
TRT Spor 2
Galatasaray HDIS
Galatasaray HDIS
19:00
23.10.2020
Eczacıbaşı
Eczacıbaşı
TVF Sultanlar Ligi
S Sport 2
Nürnberg
Nürnberg
19:30
23.10.2020
Karlsruhe
Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect
Khimki Moskova
Khimki Moskova
20:00
23.10.2020
Maccabi Fox
Maccabi Fox
THY Euroleague
Bein Sports 1
Kasımpaşa
Kasımpaşa
20:00
23.10.2020
Göztepe
Göztepe
Spor Toto Süper Lig
Yayın Yok
Anadolu Efes
Anadolu Efes
20:30
23.10.2020
Asvel Villeurbanne
Asvel Villeurbanne
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Bayern Münih
Bayern Münih
21:30
23.10.2020
Olympiakos
Olympiakos
THY Euroleague
S Sport Plus
Stuttgart
Stuttgart
21:30
23.10.2020
Köln
Köln
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2
Kortrijk
Kortrijk
21:45
23.10.2020
Anderlecht
Anderlecht
Belçika Pro League
Sgorio Youtube
Connahs Quay
Connahs Quay
21:45
23.10.2020
Newtown
Newtown
Galler Cymru Premier Lig
Bein Sports beIN Connect
Sassuolo
Sassuolo
21:45
23.10.2020
Torino
Torino
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Rennes
Rennes
22:00
23.10.2020
Angers
Angers
Fransa Ligue 1
S Sport Plus
Aston Villa
Aston Villa
22:00
23.10.2020
Leeds United
Leeds United
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect
Barcelona
Barcelona
22:00
23.10.2020
Real Madrid
Real Madrid
THY Euroleague
24.10.2020 | Cumartesi
S Sport Plus
J.Estrada
J.Estrada
02:00
24.10.2020
C.Cuadras
C.Cuadras
WBC Süper Orta Sıklet
TVF Voleybol TV Youtube
Maliye Okulları
Maliye Okulları
11:00
24.10.2020
Bilgem Gençlik
Bilgem Gençlik
TVF Kadınlar 2. Lig
Tivibu Spor
Bursaspor
Bursaspor
13:00
24.10.2020
Tofaş
Tofaş
Basketbol Süper Ligi
CBC Sport
Qabala
Qabala
13:00
24.10.2020
Sebail
Sebail
Azerbaycan Premier Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
Maliye İhtisas
Maliye İhtisas
13:00
24.10.2020
Saint Joseph
Saint Joseph
TVF Erkekler 1. Lig
TRT Spor HD
Ümraniyespor
Ümraniyespor
13:30
24.10.2020
Altınordu
Altınordu
Spor Toto 1. Lig
Yayın Yok
Ankaragücü
Ankaragücü
13:30
24.10.2020
Hatayspor
Hatayspor
Spor Toto Süper Lig
Spor Smart
Osasuna
Osasuna
14:00
24.10.2020
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
İspanya La Liga
TBF TV Youtube
Adana Basket
Adana Basket
14:00
24.10.2020
Canik Bld.
Canik Bld.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
S Sport 2
Hannover 96
Hannover 96
14:00
24.10.2020
F. Düsseldorf
F. Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
TBF TV Youtube
OGM Orman
OGM Orman
14:00
24.10.2020
Mersin BB
Mersin BB
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
S Sport Plus
West Ham
West Ham
14:30
24.10.2020
Manchester City
Manchester City
İngiltere Premier Lig
Yayın Yok
Niğde Anadolu
Niğde Anadolu
14:30
24.10.2020
Kocaelispor
Kocaelispor
TFF 2. Lig
CBC Sport
Keşla
Keşla
15:00
24.10.2020
Neftçi Bakü
Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
Yayın Yok
Sakaryaspor
Sakaryaspor
15:00
24.10.2020
Sivas Bld.
Sivas Bld.
TFF 2. Lig
TBF TV Youtube
Bornova Bld.
Bornova Bld.
15:00
24.10.2020
Final Spor
Final Spor
Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube
Manisa BB
Manisa BB
15:00
24.10.2020
İstanbul Basket
İstanbul Basket
Basketbol 1. Ligi
Tivibu Spor 2
Afyon Bld.
Afyon Bld.
15:15
24.10.2020
Türk Telekom
Türk Telekom
Basketbol Süper Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
Ziraat Bankası
Ziraat Bankası
15:30
24.10.2020
Bigadiç Bld.
Bigadiç Bld.
TVF Erkekler 1. Lig
Bein Sports 1
Gaziantep FK
Gaziantep FK
16:00
24.10.2020
Konyaspor
Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Tivibu Spor
Galatasaray
Galatasaray
16:00
24.10.2020
Botaş
Botaş
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Bein Sports beIN Connect
Atalanta
Atalanta
16:00
24.10.2020
Sampdoria
Sampdoria
İtalya Serie A
TBF TV Youtube
Nesibe Aydın
Nesibe Aydın
16:00
24.10.2020
Elazığ Öİ
Elazığ Öİ
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
İzmit Bld.
İzmit Bld.
16:00
24.10.2020
Çankaya Üni.
Çankaya Üni.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube
Konyaspor
Konyaspor
16:00
24.10.2020
Düzce Bld.
Düzce Bld.
Basketbol 1. Ligi
S Sport Plus
Bayern Münih
Bayern Münih
16:30
24.10.2020
E.Frankfurt
E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
A Spor
Leipzig
Leipzig
16:30
24.10.2020
Hertha Berlin
Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
S Sport Plus
Mainz
Mainz
16:30
24.10.2020
Monchengladbach
Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV
Union Berlin
Union Berlin
16:30
24.10.2020
Freiburg
Freiburg
Almanya Bundesliga
TVF Voleybol TV Youtube
Kartal Anadolu
Kartal Anadolu
16:30
24.10.2020
Kartal Bld.
Kartal Bld.
TVF Kadınlar 2. Lig
TBF TV Youtube
Kocaeli Basket
Kocaeli Basket
17:00
24.10.2020
Samsunspor
Samsunspor
Basketbol 1. Ligi
Spor Smart
Barcelona
Barcelona
17:00
24.10.2020
Real Madrid
Real Madrid
İspanya La Liga
TBF TV Youtube
Yalovaspor
Yalovaspor
17:00
24.10.2020
İTÜ
İTÜ
Basketbol 1. Ligi
S Sport Plus
Fulham
Fulham
17:00
24.10.2020
Crystal Palace
Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Tivibu Spor 2
Pınar Karşıyaka
Pınar Karşıyaka
17:30
24.10.2020
Darüşşafaka
Darüşşafaka
Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 3
VVV Venlo
VVV Venlo
17:30
24.10.2020
Ajax
Ajax
Hollanda Eredivisie
TVF Voleybol TV Youtube
Halkbank
Halkbank
17:30
24.10.2020
Kula Bld.
Kula Bld.
TVF Erkekler 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
Lorient
Lorient
18:00
24.10.2020
Marsilya
Marsilya
Fransa Ligue 1
Yayın Yok
İlbank
İlbank
18:00
24.10.2020
Beşiktaş
Beşiktaş
TVF Sultanlar Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
Fenerbahçe Koleji
Fenerbahçe Koleji
18:30
24.10.2020
Tunalı Spor
Tunalı Spor
TVF Kadınlar 2. Lig
TRT Spor 2
Vakıfbank
Vakıfbank
19:00
24.10.2020
Fenerbahçe Opet
Fenerbahçe Opet
TVF Sultanlar Ligi
TRT Spor HD
Samsunspor
Samsunspor
19:00
24.10.2020
Keçiörengücü
Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 2
M.Başakşehir
M.Başakşehir
19:00
24.10.2020
Antalyaspor
Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
19:00
24.10.2020
Galatasaray
Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Genoa
Genoa
19:00
24.10.2020
Inter
Inter
İtalya Serie A
La Liga 123 Youtube
Cartagena
Cartagena
19:15
24.10.2020
Las Palmas
Las Palmas
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
UD Logrones
UD Logrones
19:15
24.10.2020
Lugo
Lugo
İspanya La Liga 2
S Sport Plus
B.Dortmund
B.Dortmund
19:30
24.10.2020
Schalke 04
Schalke 04
Almanya Bundesliga
S Sport Plus
Manchester Utd
Manchester Utd
19:30
24.10.2020
Chelsea
Chelsea
İngiltere Premier Lig
Spor Smart
Sevilla
Sevilla
19:30
24.10.2020
Eibar
Eibar
İspanya La Liga
Tivibu Spor
Büyükçekmece
Büyükçekmece
20:00
24.10.2020
Bahçeşehir Klj
Bahçeşehir Klj
Basketbol Süper Ligi
FIBA TV
Strasbourg
Strasbourg
21:00
24.10.2020
Le Portel
Le Portel
Fransa Basketbol Ligi LNB
S Sport Plus
K.Nurmagomedov
K.Nurmagomedov
21:00
24.10.2020
J.Gaethje
J.Gaethje
UFC Dövüş Serisi
La Liga 123 Youtube
Almeria
Almeria
21:30
24.10.2020
Fuenlabrada
Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Castellon
Castellon
21:30
24.10.2020
Girona
Girona
İspanya La Liga 2
Spor Smart Kanal 82
Joventut Badalona
Joventut Badalona
21:45
24.10.2020
Baskonia
Baskonia
İspanya Basketbol Ligi
Bein Sports beIN Connect
Lazio
Lazio
21:45
24.10.2020
Bologna
Bologna
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
PSG
PSG
22:00
24.10.2020
JDA Dijon
JDA Dijon
Fransa Ligue 1
S Sport Plus
Liverpool
Liverpool
22:00
24.10.2020
Sheffield Utd
Sheffield Utd
İngiltere Premier Lig
Spor Smart
Atletico Madrid
Atletico Madrid
22:00
24.10.2020
Real Betis
Real Betis
İspanya La Liga
S Sport 2
Porto
Porto
22:30
24.10.2020
Gil Vicente
Gil Vicente
Portekiz Liga NOS
25.10.2020 | Pazar
S Sport 2
S.Lipinets
S.Lipinets
04:00
25.10.2020
K.Abdukakhorov
K.Abdukakhorov
IBF Welterweight
TVF Voleybol TV Youtube
Sultan Spor
Sultan Spor
12:00
25.10.2020
Mert Grup Sigorta
Mert Grup Sigorta
TVF Kadınlar 2. Lig
Tivibu Spor 2
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
13:00
25.10.2020
Petkimspor
Petkimspor
Basketbol Süper Ligi
CBC Sport
Sabah Bakü
Sabah Bakü
13:00
25.10.2020
Sumqayıt
Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
TRT Avaz
Ankaraspor
Ankaraspor
13:30
25.10.2020
Balıkesirspor
Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD
Bandırmaspor
Bandırmaspor
13:30
25.10.2020
Adana Demirspor
Adana Demirspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 1
Y.Malatyaspor
Y.Malatyaspor
13:30
25.10.2020
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig
Spor Smart
Valladolid
Valladolid
14:00
25.10.2020
Alaves
Alaves
İspanya La Liga
TVF Voleybol TV Youtube
Galatasaray HDIS
Galatasaray HDIS
14:00
25.10.2020
Tokat Plevne
Tokat Plevne
TVF Efeler Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
Ziraat Bankası
Ziraat Bankası
14:00
25.10.2020
Sorgun Bld.
Sorgun Bld.
TVF Efeler Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
Karayolları
Karayolları
14:00
25.10.2020
Karşıyaka Ankara
Karşıyaka Ankara
TVF Kadınlar 2. Lig
TVF Voleybol TV Youtube
Arkas
Arkas
14:30
25.10.2020
Karacabey Bld.
Karacabey Bld.
TVF Erkekler 2. Lig
Bein Sports beIN Connect
Cagliari
Cagliari
14:30
25.10.2020
Crotone
Crotone
İtalya Serie A
CBC Sport
Zira
Zira
15:00
25.10.2020
Karabağ
Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
Bein Sports beIN Connect
Lens
Lens
15:00
25.10.2020
Nantes
Nantes
Fransa Ligue 1
Yayın Yok
Çatalcaspor
Çatalcaspor
15:00
25.10.2020
Karşıyaka
Karşıyaka
TFF 3. Lig
Kanal 26 Eskişehir
Sivrihisar
Sivrihisar
15:00
25.10.2020
Gölcük İhsaniye
Gölcük İhsaniye
TVF Kadınlar 2. Lig
Tivibu Spor 2
Galatasaray
Galatasaray
15:15
25.10.2020
Gaziantep Basket
Gaziantep Basket
Basketbol Süper Ligi
S Sport 2
Bochum
Bochum
15:30
25.10.2020
Erzgebirge Aue
Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
TVF Voleybol TV Youtube
Bursa BB
Bursa BB
16:00
25.10.2020
TFL Altekma
TFL Altekma
TVF Efeler Ligi
Bein Sports 2
Alanyaspor
Alanyaspor
16:00
25.10.2020
Karagümrük
Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Tivibu Spor
Fenerbahçe
Fenerbahçe
16:00
25.10.2020
Kayseri Basket
Kayseri Basket
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TRT Spor HD
İstanbulspor
İstanbulspor
16:00
25.10.2020
Eskişehirspor
Eskişehirspor
Spor Toto 1. Lig
La Liga 123 Youtube
Alcorcon
Alcorcon
16:00
25.10.2020
Mallorca
Mallorca
İspanya La Liga 2
TRT Avaz
Adanaspor
Adanaspor
16:00
25.10.2020
Tuzlaspor
Tuzlaspor
Spor Toto 1. Lig
Tivibu Spor 3
Vitesse
Vitesse
16:30
25.10.2020
PSV
PSV
Hollanda Eredivisie
TVF Voleybol TV Youtube
Halkbank
Halkbank
16:30
25.10.2020
İnegöl Bld.
İnegöl Bld.
TVF Efeler Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
Fenerbahçe
Fenerbahçe
16:30
25.10.2020
İzmir BB
İzmir BB
TVF Kadınlar 1. Lig
TVF Voleybol TV Youtube
Ankara DSİ
Ankara DSİ
16:30
25.10.2020
TVF Spor Lisesi
TVF Spor Lisesi
TVF Kadınlar 2. Lig
Bein Sports beIN Connect
Parma
Parma
17:00
25.10.2020
Spezia
Spezia
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Benevento
Benevento
17:00
25.10.2020
Napoli
Napoli
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Montpellier
Montpellier
17:00
25.10.2020
Reims
Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Metz
Metz
17:00
25.10.2020
St. Etienne
St. Etienne
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Brest
Brest
17:00
25.10.2020
Strasbourg
Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Bordeaux
Bordeaux
17:00
25.10.2020
Nimes
Nimes
Fransa Ligue 1
S Sport Plus
Southampton
Southampton
17:00
25.10.2020
Everton
Everton
İngiltere Premier Lig
Tivibu Spor 2
OGM Orman
OGM Orman
17:30
25.10.2020
Fethiye Bld.
Fethiye Bld.
Basketbol Süper Ligi
S Sport Plus
Wolfsburg
Wolfsburg
17:30
25.10.2020
Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
Spor Smart
Cadiz
Cadiz
18:00
25.10.2020
Villarreal
Villarreal
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Sporting Gijon
Sporting Gijon
18:00
25.10.2020
Ponferradina
Ponferradina
İspanya La Liga 2
TRT Spor 2
Arkas
Arkas
18:00
25.10.2020
Spor Toto SK
Spor Toto SK
TVF Efeler Ligi
TVF Voleybol TV Youtube
Marmara Akademi
Marmara Akademi
18:30
25.10.2020
Büyükçekmece VA
Büyükçekmece VA
TVF Kadınlar 1. Lig
Tivibu Spor 3
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
18:45
25.10.2020
Feyenoord
Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Bein Sports beIN Connect
Nice
Nice
19:00
25.10.2020
Lille
Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 1
Fenerbahçe
Fenerbahçe
19:00
25.10.2020
Trabzonspor
Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
TRT Spor HD
Altay
Altay
19:00
25.10.2020
Giresunspor
Giresunspor
Spor Toto 1. Lig
S Sport Plus
Wolverhampton
Wolverhampton
19:30
25.10.2020
Newcastle
Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
Werder Bremen
Werder Bremen
20:00
25.10.2020
Hoffenheim
Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect
Fiorentina
Fiorentina
20:00
25.10.2020
Udinese
Udinese
İtalya Serie A
Tivibu Spor 2
St.Truiden
St.Truiden
20:15
25.10.2020
Standard Liege
Standard Liege
Belçika Pro League
La Liga 123 Youtube
Leganes
Leganes
20:15
25.10.2020
Real Oviedo
Real Oviedo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Tenerife
Tenerife
20:15
25.10.2020
Espanyol
Espanyol
İspanya La Liga 2
Spor Smart Kanal 82
Real Madrid
Real Madrid
20:30
25.10.2020
Estudiantes
Estudiantes
İspanya Basketbol Ligi
Spor Smart
Getafe
Getafe
20:30
25.10.2020
Granada
Granada
İspanya La Liga
Tivibu Spor 3
ADO Den Haag
ADO Den Haag
22:00
25.10.2020
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
S Sport Plus
Arsenal
Arsenal
22:15
25.10.2020
Leicester City
Leicester City
İngiltere Premier Lig
La Liga 123 Youtube
Albacete
Albacete
22:30
25.10.2020
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube
Malaga
Malaga
22:30
25.10.2020
Mirandes
Mirandes
İspanya La Liga 2
Bein Sports beIN Connect
Juventus
Juventus
22:45
25.10.2020
Verona
Verona
İtalya Serie A
Bein Sports beIN Connect
Lyon
Lyon
23:00
25.10.2020
Monaco
Monaco
Fransa Ligue 1
Spor Smart
Real Sociedad
Real Sociedad
23:00
25.10.2020
Huesca
Huesca
İspanya La Liga
La Liga 123 Youtube
Real Zaragoza
Real Zaragoza
23:00
25.10.2020
Sabadell
Sabadell
İspanya La Liga 2
26.10.2020 | Pazartesi
TRT Spor HD
Akhisarspor
Akhisarspor
19:00
26.10.2020
Bursaspor
Bursaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz
Boluspor
Boluspor
19:00
26.10.2020
Menemenspor
Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
Tivibu Spor 2
Beşiktaş
Beşiktaş
20:00
26.10.2020
Anadolu Efes
Anadolu Efes
Basketbol Süper Ligi
Bein Sports 1
Denizlispor
Denizlispor
20:00
26.10.2020
Beşiktaş
Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
Sivasspor
Sivasspor
20:00
26.10.2020
Ç.Rizespor
Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
S Sport Plus
Brighton
Brighton
20:30
26.10.2020
WBA
WBA
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
B.Leverkusen
B.Leverkusen
22:30
26.10.2020
Augsburg
Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect
AC Milan
AC Milan
22:45
26.10.2020
AS Roma
AS Roma
İtalya Serie A
S Sport Plus
Burnley
Burnley
23:00
26.10.2020
Tottenham
Tottenham
İngiltere Premier Lig
Spor Smart
Levante
Levante
23:00
26.10.2020
Celta Vigo
Celta Vigo
İspanya La Liga
S Sport Plus
Benfica
Benfica
23:15
26.10.2020
Belenenses
Belenenses
Portekiz Liga NOS
27.10.2020 | Salı
Tivibu Spor
Türk Telekom
Türk Telekom
20:00
27.10.2020
Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem
FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
Lietuvos Rytas
Lietuvos Rytas
20:30
27.10.2020
Peristeri
Peristeri
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Lokomotiv Moskova
Lokomotiv Moskova
20:55
27.10.2020
Bayern Münih
Bayern Münih
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
20:55
27.10.2020
Inter
Inter
UEFA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
JSF Nanterre
JSF Nanterre
22:00
27.10.2020
Bursaspor
Bursaspor
Eurocup
Tivibu Spor
Bilbao Basket
Bilbao Basket
22:30
27.10.2020
Pınar Karşıyaka
Pınar Karşıyaka
FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
Fortitudo Bologna
Fortitudo Bologna
22:30
27.10.2020
Bamberg
Bamberg
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Atalanta
Atalanta
23:00
27.10.2020
Ajax
Ajax
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Atletico Madrid
Atletico Madrid
23:00
27.10.2020
Salzburg
Salzburg
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Liverpool
Liverpool
23:00
27.10.2020
Midtjylland
Midtjylland
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Marsilya
Marsilya
23:00
27.10.2020
Manchester City
Manchester City
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Monchengladbach
Monchengladbach
23:00
27.10.2020
Real Madrid
Real Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Porto
Porto
23:00
27.10.2020
Olympiacos
Olympiacos
UEFA Şampiyonlar Ligi
28.10.2020 | Çarşamba
Tivibu Spor
Darüşşafaka
Darüşşafaka
20:00
28.10.2020
Oostende
Oostende
FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
VEF Riga
VEF Riga
20:00
28.10.2020
Strasbourg
Strasbourg
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports 1
Başakşehir
Başakşehir
20:55
28.10.2020
Paris Saint Germain
Paris Saint Germain
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Krasnodar
Krasnodar
20:55
28.10.2020
Chelsea
Chelsea
UEFA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
Venezia
Venezia
22:30
28.10.2020
Bahçeşehir Klj
Bahçeşehir Klj
Eurocup
Tivibu Spor
Limoges
Limoges
22:30
28.10.2020
BC Igokea
BC Igokea
FIBA Şampiyonlar Ligi
Tivibu Spor
SP Burgos
SP Burgos
22:30
28.10.2020
HC Brindisi
HC Brindisi
FIBA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
B.Dortmund
B.Dortmund
23:00
28.10.2020
Zenit
Zenit
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Club Brugge
Club Brugge
23:00
28.10.2020
Lazio
Lazio
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Ferencvaros
Ferencvaros
23:00
28.10.2020
Dinamo Kiev
Dinamo Kiev
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Juventus
Juventus
23:00
28.10.2020
Barcelona
Barcelona
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Manchester United
Manchester United
23:00
28.10.2020
Leipzig
Leipzig
UEFA Şampiyonlar Ligi
Bein Sports beIN Connect
Sevilla
Sevilla
23:00
28.10.2020
Rennes
Rennes
UEFA Şampiyonlar Ligi
29.10.2020 | Perşembe
Yayın Yok
Karşıyaka
Karşıyaka
14:00
29.10.2020
Cizrespor
Cizrespor
TFF 3. Lig
Bein Sports beIN Connect
CSKA Moskova
CSKA Moskova
20:00
29.10.2020
Valencia Basket
Valencia Basket
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Zenit Basket
Zenit Basket
20:00
29.10.2020
Panathinaikos
Panathinaikos
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
KAA Gent
KAA Gent
20:55
29.10.2020
Hoffenheim
Hoffenheim
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Zory Luhansk
Zory Luhansk
20:55
29.10.2020
Braga
Braga
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports 1
Sivasspor
Sivasspor
20:55
29.10.2020
M.Tel Aviv
M.Tel Aviv
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Lille
Lille
20:55
29.10.2020
Celtic
Celtic
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Karabağ
Karabağ
20:55
29.10.2020
Villarreal
Villarreal
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
LASK
LASK
20:55
29.10.2020
Ludogorets
Ludogorets
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Feyenoord
Feyenoord
20:55
29.10.2020
Wolfsberg
Wolfsberg
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
CSKA Moskova
CSKA Moskova
20:55
29.10.2020
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda
20:55
29.10.2020
Slovan Liberec
Slovan Liberec
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Antwerp
Antwerp
20:55
29.10.2020
Tottenham
Tottenham
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AEK Athens
AEK Athens
20:55
29.10.2020
Leicester City
Leicester City
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AC Milan
AC Milan
20:55
29.10.2020
Sparta Prag
Sparta Prag
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Maccabi Fox
Maccabi Fox
22:05
29.10.2020
Fenerbahçe Beko
Fenerbahçe Beko
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Asvel Villeurbanne
Asvel Villeurbanne
22:45
29.10.2020
Zalgiris Kaunas
Zalgiris Kaunas
THY Euroleague
Bein Sports beIN Connect
Molde
Molde
23:00
29.10.2020
Rapid Wien
Rapid Wien
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Slavia Prag
Slavia Prag
23:00
29.10.2020
B.Leverkusen
B.Leverkusen
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Real Sociedad
Real Sociedad
23:00
29.10.2020
Napoli
Napoli
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Rangers
Rangers
23:00
29.10.2020
Lech Poznan
Lech Poznan
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Nice
Nice
23:00
29.10.2020
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Omonia
Omonia
23:00
29.10.2020
PSV
PSV
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Granada
Granada
23:00
29.10.2020
PAOK
PAOK
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Cluj
Cluj
23:00
29.10.2020
Young Boys
Young Boys
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Benfica
Benfica
23:00
29.10.2020
Standard Liege
Standard Liege
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
23:00
29.10.2020
Rijeka
Rijeka
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
AS Roma
AS Roma
23:00
29.10.2020
CSKA Sofya
CSKA Sofya
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Arsenal
Arsenal
23:00
29.10.2020
Dundalk
Dundalk
UEFA Avrupa Ligi
Bein Sports beIN Connect
Real Madrid
Real Madrid
23:00
29.10.2020
Bayern Münih
Bayern Münih
THY Euroleague
30.10.2020 | Cuma
TRT Avaz
Balıkesirspor
Balıkesirspor
19:00
30.10.2020
Adanaspor
Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD
Tuzlaspor
Tuzlaspor
19:00
30.10.2020
Altay
Altay
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports beIN Connect
Khimki Moskova
Khimki Moskova
20:00
30.10.2020
Kızılyıldız
Kızılyıldız
THY Euroleague
Bein Sports 2
Karagümrük
Karagümrük
20:00
30.10.2020
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
Trabzonspor
Trabzonspor
20:00
30.10.2020
Kasımpaşa
Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports beIN Connect
Olympiakos
Olympiakos
21:00
30.10.2020
Anadolu Efes
Anadolu Efes
THY Euroleague
S Sport Plus
Schalke 04
Schalke 04
22:30
30.10.2020
Stuttgart
Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect
Olimpia Milano
Olimpia Milano
22:45
30.10.2020
Alba Berlin
Alba Berlin
THY Euroleague
Sgorio Youtube
Aberystwyth
Aberystwyth
22:45
30.10.2020
Penybont
Penybont
Galler Cymru Premier Lig
Spor Smart
Eibar
Eibar
23:00
30.10.2020
Cadiz
Cadiz
İspanya La Liga
S Sport Plus
Wolverhampton
Wolverhampton
23:00
30.10.2020
Crystal Palace
Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect
Marsilya
Marsilya
23:00
30.10.2020
Lens
Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect
Baskonia
Baskonia
23:00
30.10.2020
Barcelona
Barcelona
THY Euroleague